Hlavní obsah stránky

Einhell GE-CT 18 Li Expert (bez baterie)

  • zahradní nůžky Einhell GE-CT 18 Li Expert (bez baterie)
  • zahradní nůžky Einhell GE-CT 18 Li Expert (bez baterie)
zahradní nůžky Einhell GE-CT 18 Li Expert (bez baterie)

Výborný produkt na sekání za složitých podmínek. Nevíte si rady se zkrášlováním vaší členité zahrady? Zdobí váš trávník skalky, kopečky a množství květin nebo keřů? Nedaří se vám posekat takto nepřizpůsobivé prostředí za pomoci kolové sekačky? Nalezněte dobrého pomocníka při sekání těchto ploch v ruční sekačce trávy od společnosti Einhell Expert.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuEinhell

Popis

Výborný produkt na sekání za složitých podmínek. Nevíte si rady se zkrášlováním vaší členité zahrady? Zdobí váš trávník skalky, kopečky a množství květin nebo keřů? Nedaří se vám posekat takto nepřizpůsobivé prostředí za pomoci kolové sekačky? Nalezněte dobrého pomocníka při sekání těchto ploch v ruční sekačce trávy od společnosti Einhell Expert. ´ Díky lehkému materiálu velice mobilní zařízení. Plynule nastavitelná rukojeť. Pět možných úhlů nastavení hlavy. Balení obsahuje 20 nožů na sekání porostu. Ochraný kryt na květiny se vždy hodí.

Parametry

Typ zahradních nůžekna trávu
Akumulátorovéano
Hmotnost2,15 kg
Elektrickéne
Maximální průměr střihu240 mm

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Zahradní nůžky Einhell

Všechny zahradní nůžky Einhell