Hlavní obsah stránky

DVD Ach, ty vraždy

  • DVD Ach, ty vraždy
  • DVD Ach, ty vraždy
DVD Ach, ty vraždy

DVD Ach,ty vraždy / 5DVD 5 disků 2010, ČR Režie: Zdeněk Zelenka Hrají: Jiřina Bohdalová, Václav Jílek Zvuk: Dolby Digital 2.0 česky Detektivní příběhy režiséra Zdeňka Zelenky jsou přímo ušité na míru Jiřině Bohdalové, stejně jako rozmanité převleky, v nichž vystupuje. Květa Kalendová jako svérázná bývalá advokátka na penzi nemůže jen tak přihlížet, když se jejímu vnukovi Kamilovi lepí v práci při vyšetřování vražd smůla na paty.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobku

Popis

DVD Ach,ty vraždy / 5DVD 5 disků 2010, ČR Režie: Zdeněk Zelenka Hrají: Jiřina Bohdalová, Václav Jílek Zvuk: Dolby Digital 2.0 česky Detektivní příběhy režiséra Zdeňka Zelenky jsou přímo ušité na míru Jiřině Bohdalové, stejně jako rozmanité převleky, v nichž vystupuje. Květa Kalendová jako svérázná bývalá advokátka na penzi nemůže jen tak přihlížet, když se jejímu vnukovi Kamilovi lepí v práci při vyšetřování vražd smůla na paty. Vždy je připravená

Parametry

Akčníano
Dobrodružnýano
Komedieano
Krimiano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky