Hlavní obsah stránky

Dörr Night Vision ZB-100 PV

  • dalekohled Dörr Night Vision ZB-100 PV
dalekohled Dörr Night Vision ZB-100 PV

Digitální dalekohled pro noční vidění nové generace s velkým 4:3 barevným LCD. Odnímatelný ochranný denní filtr, manuální ostření objektivu, pohodlné dvouoké sledování displeje s ochranným pogumováním proti okolnímu světlu, barevný obraz ve dne a černobílý v noci, slot pro SD karty do 32 GB, možnost záznamu časového údaje, 8x alkalické AA baterie v dobrém stavu, až 10 hodin provozu ve dne a 6 hodin v noci v IR režimu, stativový závit, rozměry 195 x 145 x 55 mm, hmotnost 695 g, barva černá.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuDörr

Popis

Digitální dalekohled pro noční vidění nové generace s velkým 4:3 barevným LCD. Odnímatelný ochranný denní filtr, manuální ostření objektivu, pohodlné dvouoké sledování displeje s ochranným pogumováním proti okolnímu světlu, barevný obraz ve dne a černobílý v noci, slot pro SD karty do 32 GB, možnost záznamu časového údaje, 8x alkalické AA baterie v dobrém stavu, až 10 hodin provozu ve dne a 6 hodin v noci v IR režimu, stativový závit, rozměry 195 x 145 x 55 mm, hmotnost 695 g, barva černá. Dodává se včetně neoprénového pružného řemínku kolem krku.

Parametry

Hmotnost695 g
Produktové číslo490336
Noční viděníano

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Dalekohledy Dörr