Hlavní obsah stránky

Dometic TCX 35

  • Autochladnička Dometic TCX 35
  • Autochladnička Dometic TCX 35
Autochladnička Dometic TCX 35

Přenosný termoelektrický chladicí box Dometic TropiCool TCX 35 nabízející praktické chlazení a ohřívání je vybavený dotykovým ovládacím panelem, univerzální upevňovací soustavou a inteligentním obvodem šetřícím energii. Kromě chlazení až na teplotu o 30 °C pod okolní teplotou umožňuje také ohřát obsah až na +65 °C.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuDometic

Popis

Přenosný termoelektrický chladicí box Dometic TropiCool TCX 35 nabízející praktické chlazení a ohřívání je vybavený dotykovým ovládacím panelem, univerzální upevňovací soustavou a inteligentním obvodem šetřícím energii. Kromě chlazení až na teplotu o 30 °C pod okolní teplotou umožňuje také ohřát obsah až na +65 °C. Box nabízí dynamické větrání interiéru a ventilátor odolný vůči opotřebení. Jeho rozměry činí 550 x 460 x 376 mm a hmotnost je 10 kg. Hrubý objem dosahuje 35 l, čistý pak 34 l.

Parametry

Objem35 l
Displejne
Hlučnost41 dB
Napájení ze sítěano
Typ autochladničkytermoelektrické
Regulace teplotyano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Autochladničky Dometic

Všechny autochladničky Dometic