Hlavní obsah stránky

Dolce & Gabbana The One for Men M EDT

  • Dolce & Gabbana The One for Men M EDT
Dolce & Gabbana The One for Men M EDT

Nadčasová klasika s moderními prvky, která nepostrádá eleganci a smyslnost – právě taková je pánská vůně Dolce & Gabbana The One for Men - perfektní partner pro populární dámskou The One. The One for Men je ryzím koncentrátem elegance a smyslnosti, který nepostrádá klasickou koncepci s pečetí modernosti, což z ní činí lehkou, a přitom poutavou vůni charakterizovanou kořenitě orientální harmonií tabáku a rafinovaného boisé tónu.

Vybrat variantu (1)

Dolce & Gabbana The One for Men M EDT 100 ml + balzám po holení 50 ml + sprchový gel 50 ml

1 varianta pro
Dolce & Gabbana The One for Men M EDT

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuDolce & Gabbana

Popis

Nadčasová klasika s moderními prvky, která nepostrádá eleganci a smyslnost – právě taková je pánská vůně Dolce & Gabbana The One for Men - perfektní partner pro populární dámskou The One. The One for Men je ryzím koncentrátem elegance a smyslnosti, který nepostrádá klasickou koncepci s pečetí modernosti, což z ní činí lehkou, a přitom poutavou vůni charakterizovanou kořenitě orientální harmonií tabáku a rafinovaného boisé tónu. Hlava - grapefruit, koriandr, bazalka Srdce - zázvor, kardamom, květy pomerančovníku Základ - cedrové dřevo, ambra, tabák

Parametry

Typ parfémutoaletní voda
Orientální vůněano
Ovocná vůněano
Objem100 ml
Kořenitá vůněano
Původ parfémuitalské

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Pánské parfémy Dolce & Gabbana

Všechny pánské parfémy Dolce & Gabbana