Hlavní obsah stránky

DIGITUS Media Converter 10/100/1000Base-T to 1000Base-LX (DN-82121-1)

  • DIGITUS Media Converter 10/100/1000Base-T to 1000Base-LX (DN-82121-1)
  • DIGITUS Media Converter 10/100/1000Base-T to 1000Base-LX (DN-82121-1)
DIGITUS Media Converter 10/100/1000Base-T to 1000Base-LX (DN-82121-1)

Optický konvertor 1000Base-T na 1000 Base LX s konektorem SC, lze použít samostatně nebo je možné přikoupit rackové šasi. DIGITUS Media Converter 10/100/1000Base-T to 1000Base-LX, Incl.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuDIGITUS

Popis

Optický konvertor 1000Base-T na 1000 Base LX s konektorem SC, lze použít samostatně nebo je možné přikoupit rackové šasi. DIGITUS Media Converter 10/100/1000Base-T to 1000Base-LX, Incl. PSU SC connector, SM, Up to 10km The perfect converter solution for various fiber media •Transforms wire based network media to fiber optic •High quality and excellent reliability •10/100/1000Base-TX to 1000Base-LX •Connectors: 1x RJ45, 1x SC Duplex •Distance up to 10km

Parametry

Délka kabelu3 m
Produktové čísloDN-82121-1

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Wi-Fi antény DIGITUS