Hlavní obsah stránky

Denver WCS-5020

Fotopast Denver WCS-5020 s vodotěsností IP65 nastražíte na vhodné místo a automaticky vám zaznamená osoby nebo zvířata. Denver má pohybový senzor s dosahem až 25 metrů a výhledem v širokém úhlu 60°, takže zachytí vše potřebné, co se vyskytne před objektivem.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuDenver

Popis

Fotopast Denver WCS-5020 s vodotěsností IP65 nastražíte na vhodné místo a automaticky vám zaznamená osoby nebo zvířata. Denver má pohybový senzor s dosahem až 25 metrů a výhledem v širokém úhlu 60°, takže zachytí vše potřebné, co se vyskytne před objektivem. Po detekci se spustí nahrávání Full HD videa a pořízení snímků pomocí 5Mpx čipu. Pro noční záznam jsou součástí dvě IR světla. Pořízený materiál se ukládá na paměťovou kartu. Můžete dokoupit až 32 GB micro SD. Baterie udrží fotopast Denver WCS-5020 v pohotovostním stavu až na 6 měsíce pozorování.

Parametry

Dosvit25 m
GSM bránane
Dálkové ovládáníne
Čtečka paměťových karetano
Časosběrne
Displejano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Fotopasti Denver