Hlavní obsah stránky

Dekorhome Konferenční stolek mahagon hnědý

  • konferenční stolek Dekorhome Konferenční stolek mahagon hnědý
konferenční stolek Dekorhome Konferenční stolek mahagon hnědý

Konferenční stolek z masivního mahagonového dřeva je perfektní doplněk do vašeho obývacího pokoje, který zkrášlí svým jednoduchým, ale přesto stylovým designem. Krásný odstín a kresba dřeva se mohou lišit kus od kusu, a proto je každý dřevěný stolek k pohovce jedinečný a lehce odlišný od ostatních.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuDekorhome

Popis

Konferenční stolek z masivního mahagonového dřeva je perfektní doplněk do vašeho obývacího pokoje, který zkrášlí svým jednoduchým, ale přesto stylovým designem. Krásný odstín a kresba dřeva se mohou lišit kus od kusu, a proto je každý dřevěný stolek k pohovce jedinečný a lehce odlišný od ostatních. Mahagon je tropické tvrdé dřevo, které vyniká svou krásou, odolností a barvou. Odkládací skříňka obsahuje 2 zásuvky a 1 polici, které poskytují dostatek úložného prostoru pro přehledné uspořádání vašich věcí. Dodáváno v demontu.

Parametry

Materiál stolumasiv
Tvar stoluobdélníkový
Výška nábytku40 cm
Odstín dřevamahagon
Šířka nábytku90 cm
Hloubka nábytku50 cm

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky