Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky
  • Závěs decoDoma Restilo tmavě hnědý 2 ks 140 x 245 cm
  • Závěs decoDoma Restilo tmavě hnědý 2 ks 140 x 245 cm
  • Závěs decoDoma Restilo tmavě hnědý 2 ks 140 x 245 cm
Závěs decoDoma Restilo tmavě hnědý 2 ks 140 x 245 cm

decoDoma Restilo tmavě hnědý 2 ks 140 x 245 cm

3 hodnocení
Nahlásit
Nahlásit chybu
Polyester, klasický, zatemňovací, možnost praní v pračce, bez motivuZatemňovací závěsy decoDoma Restilo tmavě hnědé o rozměrech 140 x 245 cm představují praktické a efektivní řešení pro váš interiér. Jsou vyrobeny z polyesteru, který je známý svou odolností a snadnou údržbou.

Nejlevnější nabídky

Hlídat cenu
Chcete zrušit hlídání ceny?
decoDoma.cz
Hodnocení
98% (113 045)
  • Do 3 dnů
  • Doprava od 39 Kč
  • Osobní odběr zdarma (3)
  • Doprava od 39 Kč
  • Osobní odběr zdarma (3)
Do 3 dnů
Cena
890 Kč

Vývoj ceny

Hodnocení ceny
Dražší než obvykle
Nejnižší cena za 30 dní
460 Kč
Vývoj ceny za 30 dní
+395 Kč
Nejnižší cenaBěžná cena (medián)Rozpětí cen
06. 11. 202516. 11. 202526. 11. 202505. 12. 2025430 Kč580 Kč730 Kč920 Kč

Podobné výrobky

Všechny podobné

Informace o decoDoma Restilo tmavě hnědý 2 ks 140 x 245 cm

Popis

Zatemňovací závěsy decoDoma Restilo tmavě hnědé o rozměrech 140 x 245 cm představují praktické a efektivní řešení pro váš interiér. Jsou vyrobeny z polyesteru, který je známý svou odolností a snadnou údržbou. Díky svému tmavě hnědému odstínu se snadno sladí s různými typy nábytku a dekorací a dodají místnosti elegantní vzhled. Závěsy decoDoma Restilo jsou speciální blackout závěsy, které zajišťují až 90% zatemnění místnosti. Tato vlastnost je ideální pro ložnice, dětské pokoje nebo jakékoli jiné místnosti, kde potřebujete snížit světelný dopad a zajistit si klidný spánek. Navíc jsou vybaveny tepelně izolačním zátěrem, který pomáhá udržet příjemnou teplotu v létě a brání průchodu chladného vzduchu v zimě. Závěsy jsou dodávány s vázacím páskem a speciální řasicí stuhou s funkcí 4 v 1. Díky této stuze máte možnost volby ze čtyř způsobů uchycení: 1. Přímé zavěšení na záclonovou tyč (max. průměr 3,5 cm) 2. Zavěšení na záclonovou tyč pomocí žabek 3. Zavěšení na záclonovou tyč pomocí záclonových kroužků 4. Zavěšení na záclonovou kolejničku pomocí jezdců Tyto možnosti uchycení vám umožní přizpůsobit závěsy přesně podle vašich potřeb a preferencí. Součástí balení jsou dva kusy závěsů, což usnadňuje jejich použití v párovém uspořádání na širších oknech. Výhodou tohoto typu závěsů je také odizolování zvuku, což přispívá k pohodlnějšímu a klidnějšímu prostředí ve vašem domově. V závislosti na míře řasení můžete dosáhnout různých vizuálních efektů, které dále umocní estetiku vašeho interiéru. Zatemňovací závěsy decoDoma Restilo tmavě hnědé jsou tedy praktickou volbou pro každý domov, kde je potřeba kombinovat funkčnost s elegantním designem.

Parametry

VýrobcedecoDoma
Nahlásit
Nahlásit chybu parametru
KategorieZávěsy
Nahlásit
Nahlásit chybu parametru
Barva
hnědá
Nahlásit
Nahlásit chybu parametru
Délka
245 cm
Nahlásit
Nahlásit chybu parametru
Druh závěsu
klasický
Nahlásit
Nahlásit chybu parametru
Šířka
140 cm
Nahlásit
Nahlásit chybu parametru
Zatemňovací
Nahlásit
Nahlásit chybu parametru

Efektivně brání pronikání světla, tlumí hluk a přispívají k tepelné izolaci.

Možnost praní v pračce
Nahlásit
Nahlásit chybu parametru

Lze je prát v pračce bez rizika poškození.

Materiál závěsu
polyester
Nahlásit
Nahlásit chybu parametru
Motiv závěsu
bez motivu
Nahlásit
Nahlásit chybu parametru
Produktové číslo
5722802
Nahlásit
Nahlásit chybu parametru
Na Zboží od
17. června 2025
Nahlásit
Nahlásit chybu parametru
Nahlásit chybu v informacích
Nahlásit chybu
Informace o produktu mohou být nepřesné nebo nekompletní. Doporučujeme si je ověřit před nákupem u vybraného prodejce.

Recenze 100%

Hodnocení: 100%
3 recenze
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.

Přidání nového hodnocení

Žádné textové recenze zatím nejsou k dispozici

Tento produkt už má hvězdičkové hodnocení, ale zatím k němu nikdo nenapsal recenzi. Buďte první a podělte se o svou zkušenost!
Mohlo by vás zajímat