Kávovar Recenze De'Longhi PrimaDonna Class ECAM 550.85.MS

Recenze De'Longhi PrimaDonna Class ECAM 550.85.MS

S automatickým kávovarem De'Longhi PrimaDonna Class ECAM 550.85.MS si připravíte oblíbenou aromatickou kávu. Na barevném displeji si nastavíte chuť a intenzitu nápoje, který si můžete uložit i do paměti přístroje. Systém LatteCrema se postará o bohatou mléčnou pěnou. Kávovar lze ovládat i pomocí mobilní aplikace.

Registrovaný uživatel15. ledna 2021

Snadné ovládání, i když to zpočátku vůbec nevypadá. Výborná káva, spousta možností, skvělé našlehané mléko.

Již několikrát řečeno v recenzích: podtácek se okamžitě odřel, mléko v nádržce se rychle kazí, větší spotřeba mléka, kávy a vody, neumí si říct o doplnění kávy dostatečně předem - napr. Udělá mléko a napíše doplňte kávu, ale nápoj již nedodělá.

I přes některé zápory jsme spokojeni a s jeho koupí bychom znovu neváhali.

Registrovaný uživatel27. února 2022

Perfektní po všech stránkách. Dlouho jsme studovali technologie na trhu, testy, vlastnosti mletí kávy, tlak, dostupnost servisu a dílů (velmi důležité), výroba (dražší modely značky v Itálii, levnější v Turecku), materiály, dokonce kudy jde distribuce do eshopů a porovnávali velké značky. Vítěz nezklamal. Po více než roce každodenního užívání jsme zcela spokojení.

Zatím nezjištěny. Pro někoho asi cena. Že není nádobka na proplach nám přijde spíš plus, používáme skleničku, kterou lze snadno dát do myčky. Nerezový lesklý podtácek se asi snáz poškrábe než matný, ale to nám nevadí. Drobnosti v aplikaci a v menu jako i trvalé ohřívání horní plochy při chodu nebo dřívější signalizaci dosypání kávy by šlo doladit, ale také nám nevadí.

Jednoznačně doporučujeme nákup.

Registrovaný uživatel12. února 2022

Výborná káva

Nerez kryt odkapávače se okamžitě poškrábal Cena

Registrovaný uživatel13. ledna 2021

Jednoducha obsluha Prehledny display Vetsi mnozstvi kavovych napoju Snadna udrzba a cisteni penicky mleka

vyssi cena skoda, ze soucasi neni nadobka, do ktere by vytekala voda pri cisteni

vanovaida10. ledna 2024

spokojenost,denně používáme

Jirka Náchod biker9. ledna 2024

Tento kávovar jsem si vybral na doporučení mého kamaráda, který ho již nějaký čas používá. Vše co jsem od něho čekal splňuje, naprostá spokojenost a plně doporučuji.

zatím žádné

Registrovaný uživatel15. srpna 2023

Jednoduchá obsluha

Doporučuji

Registrovaný uživatel13. března 2023

Tichý Přijatelná cena Bohatá pěna u mléčných nápoju Velice jednoduché ovládaní Jednoduché a rýchle čištění karafy,sparovací jednotky,atd Přívětivý dizajn,hezké osvětlení šálku

Mřížka odkvapavače poškrábana za pár dní,neuvěřitelný u takovýho výrobce Malinko nechápu,proč nenašli místo v prostoru na kávu pro "lžýci" na mletou kávu Aplikace úplná trapárna. Síce lze pomoci ni upravovat nastavení,ale nechápu k čemu je přes ní příprava nápoje??!!Kavovar nevzbudí,protože nemá WiFi a i kdyby ano,díky výplachu se nápoj znehodnotí..

S kavovarem jsem velice spokojen i když některé věci nechápu a nevyhovuji mi. Jsou to spíš maličkosti. Profily jsou přínosem,ale asi by stačili 4.Příjemný je i receptář v aplikaci a možnost zvolit si vlastní nápoj. Oproti konkurenci,kterou jsem měl před tím,je kavovar velice tichý,dělá bohatou pěnu,umí i čaje,prostě fakt skvělá domáca kavárna. Umí skroro vše,co nejdrahší model od stejného výrobce,ale je o polovinu levnější. Oceňuji skvělé,jednoduché a rýchle čistění komponent. Vřele doporučuji všem, který si plánuji automatický kávovar koupit!

Registrovaný uživatel2. března 2023

Registrovaný uživatel13. listopadu 2022

vše ok

super

Registrovaný uživatel11. listopadu 2022

tichý chod výborná káva hustá pěna možnost programovat mnoho druhů káv pro více uživatelů

nic

Registrovaný uživatel17. října 2022

Káva skvělá, super jsou 3 úrovně napěnění mléka. Jsme velmi spokojení.

Nerez odkapávací mřížka je hned poškrábaná, jak se vytahuje nádržka na vodu a na mléko. Ale to je jen kosmetická vada.

Registrovaný uživatel15. října 2022

13 prednastavenych napoju System latte crema umi opravdu dobrou a peknou penu 2 litrova nadoba na vodu. Barevny display

Cena necelych 30k mi prijde uz pomerne hodne

Muj predchozi kavovar byl taktez delonghi. Tak jsem se rozhodl zustat verny teto znacce. Celkove me kavovar presvedcil funkcemi, prehlednym menu, velkym vyberem predpripravenych receptu a designem.

Registrovaný uživatel19. července 2022

Možnost individuálního nastavení všech nápojů, dělá vše jak slibuje v prospektu

Zatím jsem neobjevil

Kvalita odpovídá ceně, doporučuji.

Registrovaný uživatel12. února 2022

Žádné

Veliké +

Registrovaný uživatel19. ledna 2022

Vše funguje jak má.

Registrovaný uživatel25. listopadu 2021

Pěkný desing. Výborná káva.

Registrovaný uživatel25. prosince 2021

Celkově pecka