Kávovar Recenze De'Longhi PrimaDonna S Evo ECAM 510.55.M

Produkt již není v prodeji

Recenze De'Longhi PrimaDonna S Evo ECAM 510.55.M

Kávovar De'Longhi PrimaDonna S Evo ECAM 510.55.M oceníte jako milovníci kvalitní kávy, kterou si připravíte pomocí řady pokročilých automatických funkcí přístroje. K vyzkoušení láká také cappuccino s hustou krémovou pěnou a další oblíbené nápoje. Designový kávovar v kuchyni vynikne a stane se ozdobou interiéru, podobně jako v pravé italské kavárně. Klíčové vlastnosti - Osobní nastavení kávy a uložení do My menu - Automatická funkce čištění a odvápňování - Ocelový mlýnek s 13 stupni hrubosti mletí - Tlak čerpadla 19 barů - Automatický systém pěnění mléka Kávovar De'Longhi PrimaDonna S Evo ECAM 510.55.M Plně automatický kávovar PrimaDonna S Evo promění chvilky strávené s šálkem kávy v zážitek.

Registrovaný uživatel21. května 2018

Ano,opravdu stoupne spotřeba kávy.Ale ani sebelepší přístroj nenabídne oslňující kávu pokud se ona do něj nedá.Takže doporučuji nešetřit a pak jen mlsně vychutnávat.Zálusk jsem měl dlouho a jen mě mrzí,že jsem neposlechnul dříve vnitřní hlas.Takže opravdu mohu jen bez váhání doporučit a pak si jen užívat,snad i na dlouho...

Je to automat a od něj bych očekával plnou automatiku ne,že nebudu muset po zvolení nápoje ještě přistrkovat hrníček po samočistícím procesu,který probíhá stejnou cestou,jako následně teče i káva.Má naivní doměnka byla,že přichystanou kávu,jelikož je přístroj spárovatelný přes wifi,budu ovládat přímo z postel.Je to samozřejmě připomínka směrující přímo k výrobci,aby do budoucna promyslel čistící odtok mimo hlavní tok kávy. A ještě další zajímavost k zamyšlení,ne vždy kávovar chytne plnou automatiku přes wifi a dokonale se spáruje s tel.,když se např.pohybujete s tel.mimo dosah a potom se znovu vrátíte.Aby dokonale fungoval vyžaduje restartování,pak je připraven dokonale.V opačném případě se povel mezi přístrojem a tel.sekne a káva,či mléko teče dokud jej manuálně na přístroji či tel. nezastavíte.V počátcích jsem byl zmaten než jsem na tuto drobnost přišel.Takže restart tel.vyřeší následný nesoulad s přístrojem přes wifi. Ještě jedna drobnost po asi pěti kávách začínal přístroj při spařování,či samočištění vyluzovat zvláštní zvuk,který doufám a snad nebude předzvěstí následné závady,potažmo reklamace...

Doporučuji i přes možná popsatelná rizika,bohužel v dnešní době celkem reálná skutečnost...

Registrovaný uživatel27. května 2022

Tissi nez jsem cekal

Chybi tlacitko proplach, nutno skrz menu

Dobra volba

Registrovaný uživatel7. dubna 2022

Spokojenost Pracuje to jak má

Registrovaný uživatel25. února 2022

Nic

Registrovaný uživatel24. února 2022

Výborný kávovar, káva s mlékem i bez nemá chybu. Jednoduché ovládání. Úžasné provedení.

Neustále nutkání uvařit si další kávu!

Registrovaný uživatel22. února 2022

Je fakt super

Nic

Registrovaný uživatel12. února 2022

Registrovaný uživatel26. prosince 2021

Kvalitní provedení výrobku. Zatím první pokusy s nastavením , které je třeba provést dle vlastní chuti. Určitě jsme spokojeni , ale zatím krátká zkušenost. Jestli se však bude chovat vše jak doposud , tak můžeme vřele doporučit.

Registrovaný uživatel12. října 2021

Teprve jsem produkt uvedla do provozu,takže zatím nemohu posoudit.

Registrovaný uživatel22. července 2021

Máme zatím krátce, ale vše funguje dle očekávání. Všechny druhy nápojů vaří skvěle.

Složitější uvedení do provozu.

Registrovaný uživatel18. července 2021

Mám ho teprve měsíc, zatím jsem spokojená.

Zvýšila se spotřeba kávy.

Registrovaný uživatel15. května 2021

Výborná káva, lahodné cappuccino a dobré late, conectivita a možnost tvorby vlastního nápoje.

Skvělý kávovar

Registrovaný uživatel7. listopadu 2021

Po skončení záruky přestal pracovat tak jak má.Hlavně vše okolo mléka .Po třetí opravě kupujeme jinou značku!Tuhle už nikdy.Za tu cenu by měl vydržet déle.

Registrovaný uživatel16. března 2021

kvalitní káva všech verzí

násypka na kávu by chtěla trochu upravit - špatně se zavírá při větším množství dosypaných zrn

Registrovaný uživatel17. prosince 2019

krásný čistý design bez otravného grafického displeje

větší spotřeba kávy, ale to je možná společné pro všechny kávovary

podle mě nejlepší na trhu

horbatov116. října 2023
Registrovaný uživatel1. března 2022