Kávovar Recenze De'Longhi Dinamica ECAM 354.55 SB

Recenze De'Longhi Dinamica ECAM 354.55 SB

Kávovar De'Longhi Dinamica ECAM 354.55 SB přinese do vaší domácnosti vůni kvalitní kávy, kterou si připravíte pomocí řady pokročilých automatických funkcí přístroje. K vyzkoušení láká také caffè latte, klasické cappuccino a další oblíbené nápoje, které si můžete připravit do dvou šálků naráz. Designový kávovar vynikne v každé kuchyni a stane se ozdobou interiéru, podobně jako v pravé italské kavárně. Klíčové vlastnosti - Příprava dvou káv současně - Ocelový mlýnek se 13 stupni hrubosti mletí - Osobní nastavení aroma, velikosti a teploty kávy - Parní tryska na pěnění mléka - Tlak čerpadla 15 barů Kávovar De'Longhi Dinamica ECAM 354.55 SB Plně automatický kávovar De'Longhi Dinamica je perfektní volbou pro milovníky kávy.

Porovnat ceny od 12 887 Kč

Registrovaný uživatel18. července 2022

Na doporučení

zatím žádné

Dobrá káva,samočištění luxus

Registrovaný uživatel4. ledna 2022

Dlouhé vybírání dárku pod stromeček se vyplatilo. S kávovarem jsme nad míru spokojeni. Jen teda spotřeba kávy a mléka nad enormně vzrostla :-D

Asi nic zásadního

doporučuji, na domácí přípravu kafe dostačující

bedaklecka11. března 2024

Druhý od tohoto výrobce. První sloužil 12 let. Slouží dál, ale špatně odměřuje. Proto nový. Tento má na kávovar tiché mletí .Ovládání přehledné, zlepšili čistění i doplňování vody. Uvařeno teprve asi 500 káv. Uvidíme za pár let.

Snad jen mnoho let stále dokola : brzy se poškrábe chromovaná mřížka na hrnek. Ale viděl jsem kávovar jiného výrobce a problém stejný.

ivan.kubela2. ledna 2024

Příjemně jednoduchý a chutný.

kimm6430. září 2023

Množství funkcí

Registrovaný uživatel26. září 2023

Kavostroj fungujebpodle mých představ.

Registrovaný uživatel8. prosince 2021

Kafe celkem dobré

Při čištění nějak skřípe nevím co s tím , můžete mi poradit ?

Registrovaný uživatel25. dubna 2021

spokojenost

žádné

Registrovaný uživatel13. dubna 2021

skvělý produkt,který využíváme každý den.

r.hofinda28. října 2023
jana30. září 2023