Kávovar Recenze De'Longhi Magnifica Compact ECAM 23.463.B

Produkt již není v prodeji

Recenze De'Longhi Magnifica Compact ECAM 23.463.B

Kávovar De'Longhi Magnifica Compact ECAM 23.463.B přinese do vaší domácnosti vůni kvalitní kávy, kterou si připravíte pomocí řady pokročilých automatických funkcí přístroje. K vyzkoušení láká také caffè latte (zkuste si vytvořit v šálku obrázek latte art), klasické cappuccino a další oblíbené nápoje. Designový kávovar vynikne v každé kuchyni a stane se ozdobou interiéru, podobně jako v pravé italské kavárně. Klíčové vlastnosti - Ocelový mlýnek se 13 stupni hrubosti mletí - Osobní nastavení aroma, velikosti a teploty kávy - LCD displej s dotykovými tlačítky - Automatická funkce čištění a odvápňování - Tlak čerpadla 15 barů Kávovar De'Longhi Magnifica Compact ECAM 23.463.B Plně automatický kávovar Magnifica Compact je skvělou volbou pro milovníky dobré kávy připravené v italském stylu.

Registrovaný uživatel12. února 2021

Perfektní pěna za použití plnotucneho mleka skvěle připravena káva .

Nelze samostatně připravit pouze napěněné mléko lze to jen při volbě predemleta káva a volba kapucino zásobník prázdný a udělá pouze napěnene mléko .

De'longi ecam 23,460b je můj první automatický kavovar a zatím velká spokojenost rychle vypestovna závislost na skvělé kave. Email

kateřina vrbová9. března 2023

Ze začátku super spokojenost..

Pokud si nedám do 3hodin kafe znova tak se kávovar vypne,velká spotřeba vody, při každém čištění Po půl roce používání,jen výjimečně dokáže naslehat mléko

Registrovaný uživatel11. listopadu 2022

Jednoduchy na ovladanie, presne upozorni co potrebuje, dobre sa udrziava. Variabilnost, moznosti skvele. Mam rada mliecnu kavu a tento stroj mi ju splnil. Naviac sa mi paci moznost cappucino alebo ina kava - rozpustna bezkofeinova si dokazem vylepsit moznostou naviac mliecnej peny.

Nevidim ziadny nedostatok.

Cena, vykon a vsetko v tejto cene lepsie nenajdem. Maximalna spokojnost.

Registrovaný uživatel9. listopadu 2022

Dle recenzí jsme vybrali tento produkt a udělali jsme dobře! Zatím velká spokojenost. Jednoduché a jasné ovládání a hlavně to umí VYNIKAJÍCÍ kávu. Doporučujeme ostatním kdo se rozhoduje o koupi.....

Registrovaný uživatel19. září 2022

Chtěla jsem hlavně kvůli laté a perfektní je, že si nastavíte přesně jaké chcete, aby se vám pod tlačítkem capuccino udělalo. Nemám co vytknout, jsme moc spokojeni.

Registrovaný uživatel26. ledna 2022

Káva dobra spokojenost

Odkládací plech na šálky z nekvalitního materiálu je poškrábaný

Registrovaný uživatel29. ledna 2022

Můj první kávovar a jsem se vším spokojen

Registrovaný uživatel21. ledna 2022

Spokojenost. Plní co má a je radost pít dobrou kávu.

Po 17 dnech chce provést odvápnění. Není to nějak často?

Registrovaný uživatel16. ledna 2022

Výborná káva Více možností nastavení kávy Individuální nastavení "své kávy " Výborné capuccino Možnost horké vody na čaj Menu v cz

V manuálu píší možnost uvaření kávy Latte ,ale podrobnosti chybí. Na internetu jsem se dočetl,že v návodu je chyba a že tento model to neumí . Trošku mi to zavání klamáním zákazníka Vyšší cena

Za své peníze dostanete výborný kávovar na výbornou kávu a capuccino . Značka DeLonghi je kvalita. Předchozí kávovar jsme měli 2 roky bez sebemenších problémů Určitě doporučuji

Registrovaný uživatel9. ledna 2022

Super. Jsme moc spokojeni. Jednoduché ovládání, výborná káva.

Registrovaný uživatel4. ledna 2022

Má ho syn. Je možno na jeden stisk udělat kapučíno. Denně i 2x

Zatím nevím mám ho 2 dny

Registrovaný uživatel31. prosince 2021

Na doporučení,je spolehlivý,denně.

Doporučil bych ho všem ostatním.

Registrovaný uživatel25. prosince 2021

Ujde

Nic

Registrovaný uživatel25. prosince 2021

Funguje perfektně

velká spokojenost

Registrovaný uživatel17. prosince 2021

Velmi rychlá příprava cappuccina Odnímatelná nádobka na mléko s proplachem

Dobrý pomocník do domácnosti

Registrovaný uživatel7. prosince 2021

funguje dobře

nic

Registrovaný uživatel16. května 2021

Vše funguje skvěle.Káva je naprosto skvělá a ten výběr chutí!Jednoduché ovládání!

Nic nepozoruji.

Registrovaný uživatel14. února 2021

Jednoduchá obsluha

Zadne

Registrovaný uživatel7. února 2021

Přátelská obsluha rychlost jednoduchost. A úplně nejlepší je cappucino na 1 tlačítko. Kvalita kávy espreso je srovnatelná s pákový systémem.

Žádné

Vynikající výrobek