Kávovar Recenze De'Longhi Magnifica S ECAM 22.110.SB

Recenze De'Longhi Magnifica S ECAM 22.110.SB

De'Longhi Magnifica S ECAM 22.110.SB je plnoautomatický kávovar s cappuccino systémem, který mísí mléko s párou a vzduchem, a tím vytváří bohatou mléčnou pěnu. Jednoduchým otočením kolečka nastavíte intenzitu kávového aroma. Zmáčknutím tlačítek si můžete zvolit malou či velkou kávu a vhodnou teplotu. Klíčové vlastnosti - Ocelový mlýnek s 13 stupni hrubosti mletí - Parní tryska na pěnění mléka - Osobní nastavení aroma, velikosti a teploty kávy - Automatická funkce čištění a odvápňování - Tlak čerpadla 15 barů - Příprava 2 káv současně Propracovaný kávovar De'Longhi Magnifica S ECAM 22.110.SB Plnoautomatický kávovar Magnifica S vám připraví takovou kávu, jakou máte rádi.

Porovnat ceny od 7 688 Kč

Registrovaný uživatel5. prosince 2018

Určitě čištění - při zapnutí se propláchne a při vypínání (i automatickém) se opět vypláchne. Takže ,,jde spát" čistý. V práci máme Krups, ten se po ukončení činnosti pouze vypne a neproplachuje. A tak zbytky kávy zůstávají v ,,trubkách" a to i celý víkend. Ač ho pak proplachujete, i opakovaně, stále vytéká špinavá voda, jak se postupně špína odmáčí. Rozdíl je i v mytí nádoby na vodu. U tohoto stroje se vyndá filtr a nádobku je celkem snadné vymýt. Krups má nádobku tak úzkou a tak tvarově složitou, že je její mytí celkem nemožné. Mám občas v práci při dolévání vody pocit, že už se nám v nádobce prohánějí i trepky. I srovnání mytí trysky na mléko je o třídu jinde. Zde lze jednoduše pootočením rozebrat a opláchnout pod vodou. U Krupse potřebuji párátko nebo něco podobného.

Máme rádi malé silné preso - Stroj má volbu dvou šálků kávy naráz, ale při této volbě si bere stejně kávy, jako u šálku jednoho. Pokud tak máte rádi silnou kávu, jako my, tak doporučuji dělat si šálky samostatně. Také se vyplatí po zapnutí a propláchnutí chvilku počkat, aby se dostatečně stroj prohřál. Jinak je výsledné malé preso v šálku pokojové teploty málo horké.

Doporučuji! Stroj máme cca 3 roky a bez poruch. Ušetřili jsme s ním mraky peněz, neboť jsme dříve s manželem chodili tak 3x týdně do kavárny. Jen u kávy to nikdy nekončí - voda, zákusek..., tak si to můžete sami spočítat. Navíc dát si večer v klidu dobrou kávu, dle vlastního výběru, v pohodlí svého domu nebo v létě na zahradě s přáteli je k nezaplacení. Neděláte si doma bordel mletou kávou jako je tomu v případě pákových kávovarů a ani si nezanášíte odpady lógrem od turecké kávy. Lógrové kotoučky tady snadno vysypete a navíc je milují žížaly, takže jsou i výbornou přísadou do kompostéru.

Registrovaný uživatel21. listopadu 2018

Používáme tento kávovar model MagnificaS doma intenzivně přes 4 roky, vše spolehlivě pracuje a je skvělý a i cena se dívám šla podstatně dolů. Napařovací jednotka super, mlýnek bezchybný i když má svou hlučnost, hrubost mletí má opravdu velký vliv (kyselost kávy), vyzkoušejte. Síla kávy perfektně regulovatelná. Ruční napařování mléka dostačuje, není zase až tak velká spotřeba mléka a mléko v zásobníku by se mohlo v teple kazit. Mléko (pro pevnější pěnu je lepší tučnější aspoň 2 lépe 3 %) dodáte vždy čerstvé z mlékomatu (ne tu bílou vodu z krabice ...). :-) Kávovar chce občas vyčistit a vyměnit filtr, ale to je běžné jakože se i do auta lije olej ... Pozor, aby se do násypky na předem mletou kávu nedostalo velké nemleté zrno nebo úlomek zrna kávy, stroj je nutno odborně rozebrat a vyčistit. Je tam krytka, ale podařilo se ... A jinak předem mletou kávu nepoužíváme, je to zbytečné, čerstvě namletá je nejlepší. Také je dobré, pokud si chcete kávu vychutnat, používejte kávy pro kávovary určené a předem nemleté. Kdo jednou kávu z Magnifica S zkusí, pak jinou mít nemusí ... Ale ono to platí i obecně (káva z kávovaru s alespoň trochu dobrou napařovací jednotkou a čerstvě mletá dobrá káva, nemusí být ani nevím za jaké peníze, ale to si každý najde, tisíc jazyků - tisíc chutí) . Turek občas proč ne, ale břečky z automatů budete pít už jen tehdy, když nebude jiná možnost a kofeinový absťák se už nebude dát vydržet ... Místa na lince zabere přiměřeně.

Mlýnek mohl být tišší, jinak za ta léta provozu u kousku co máme doma opravdu nic jako zápor nemám.

Vynikající spolehlivost i funkce, kdo chce za velmi zajímavou cenu rychle kvalitní kafe s nenáročnou obsluhou i údržbou bude konkurenta hledat možná marně.

Registrovaný uživatel17. prosince 2017

Mám ho doma už rok a nemůžu si absolutně stěžovat. Káva z něj je výborná, sám se vypne, když pospíchám do práce, automatické čištění a odvápnění myslí za vás, velký objem nádrže na vodu...

Tichost mlýnku a kávovaru obecně není moc pravdivá, hlučný je, ale přežít se to dá.

I přes to, že si mléko šlehám ručně pod tryskou, jsem z tohoto kávovaru maximálně nadšená.

Registrovaný uživatel7. listopadu 2018

Ideální velikost i do menších kuchyní Skvělá káva Možnost nastavení síly kávy Perfektní ideální pěna na kávě Vynikajicí chuť kávy Zabudovaný mlýnek s nastavitelnou hrubostí mletí Jednoduché čištění Celkově velmi jednoduchá údržba Velmi dlouhá životnost Malá hlučnost Tryska pro napěnění mléka Zásobník na vodu Nahřívací plotýnka na šálky Nastavitelné množství kávy Výborně zpracovaný návod k použití

Snad by jen mohlo být více barevných provedení

Vynikajicí kávovar za velmi rozumné peníze .

Registrovaný uživatel1. prosince 2019

funguje velmi dobře nastavení podle návodu snadné vaří velmi dobré kafe dobrá cena

koupili jsme zvlášť napěňovač mléka, mytí toho integrované není moc příjemné. Také je časově náročnější při přípravě více latte.

Registrovaný uživatel12. listopadu 2020

Mohu jen potvrdit zkušenosti ostatních uživatelů. Máme ho v kanceláři, kde je cca 40 lidí, každý si dá odhadem tak 2-3 kávy denně. Stroj funguje už 1 rok bez problémů. Opravdu úctihodný výkon ! Pro domácnost ( 2-3 osoby) si troufnu říct minimálně 5 let bez problému. A pokud ano tak jsem objevil e-shop s náhradními díly ( od malého šroubku přes spařovací jednotku až po jednotlivé nádoby-průměrně zručný člověk si jednoduché věci vymění sám). Proplachování po spuštěním a také před vypnutím - super funkce.

Zatím jsem žádné nenašel

Přesvědčil mě a kupuji ho také domů ! Není co řešit

Registrovaný uživatel28. prosince 2021

Dobrá reklama.

Po třech dnech přestal fungovat (připravil cca 15x kávu).

Při odstoupení od smlouvy mi byly odečteny 2 000,- Kč, i když jsem nakonec požadoval záruční opravu a vrácení v bezchybném stavu.

Registrovaný uživatel14. srpna 2021

Dobrá značka - peorstě to umí Opravdu kvalitní káva, čerstvě namletá, voňavá ..... Manželka kávu pije denně

Musí se vychyte jak udělat bohatou pěnu na z mléka na cappuccino. Je potřeba vychladit mléko nejlépe polotučné na 6°C a počkat jak začne blikat jedna kontrolaka a pak pustit trysku do mléka. Pak máte pěnu jako n apívě. To není kritika, ale spíš rada.

Doporučuji, Do svých 50-ti let jsem opravdu vypil všeho všudy 2 kávy a tak 50 cappuccin. Kávu jsem tegy pít nezačal, ale cappuccino si nyní dávám každou neděli.

Registrovaný uživatel22. prosince 2021

Jjednoduchý na obsluhu

Po měsíci provozu jde do servisu - nefunkční spařovací jednotka

Jsem zklamaná

Registrovaný uživatel8. června 2020

dobrá cena kvalita a vybavení kávovaru dobrá káva jednoduchá obsluha

nic

Registrovaný uživatel28. dubna 2020

S kávovarem jsem měl pozitivní zkušenost již před nákupem. Jeho klady se potvrdily. Maximální spokojenost.

Registrovaný uživatel17. prosince 2021

Velká sporřeba kávy a výsledek slabé kafe. Pěnič mléka,výsledek ředěné mléko horké.

Špatná koupě.

Registrovaný uživatel19. září 2020

automat cena

nic

dobrá věcička do kuchyně

Varianta bílý
Registrovaný uživatel24. listopadu 2019

Hledala jsem přístroj bílý, okoukala jsem ho u syna, spokojenost v obou domácnostech

občas neví co má dělat, 2x propláchne vodou než přejde k mletí kávy.

spokojenost

Varianta bílý
Registrovaný uživatel12. října 2021

byl nám doporučen

je hlučný

Registrovaný uživatel22. března 2020

Kávovar máme sedum roků,za tu dobu jsme na něm vyrobili nesčetné množství kávy, bez jediné závady,až nyní se projevilo protékání do odpadní nádobky,po opravě výměna náhr.dílu,jede zase jako nový. Splehlivý,na obsluhu nenáročný. Deně.

Žádné.

Maximální spokojenost,pokud by se porouchal tak,že by oprava byla nákladná,neváhám a koupím Delonghi opět.

Registrovaný uživatel4. ledna 2020

Tichy mlynek a kafe pekne silne

Zatim zadne,dela co o nem pisi

Zatim naprosta spokojenost,pouzivan teprve od vanoc tremi kafari vrodine

Registrovaný uživatel5. ledna 2022

Splnil to co jsem očekávala.

Doporučuji.

Registrovaný uživatel25. prosince 2021

Za málo peněz hodně muziky

Nic

Předčí i dražší kávovary.

Registrovaný uživatel31. října 2021

výborná káva snadná příprava a ovládání přístroje

doporučuji