Kávovar Recenze De'Longhi Magnifica S ECAM 21.117.B

Recenze De'Longhi Magnifica S ECAM 21.117.B

De'Longhi Magnifica S ECAM 21.117.B je plnoautomatický kávovar s cappuccino systémem, který mísí mléko s párou a vzduchem, a tím vytváří bohatou mléčnou pěnu. Jednoduchým otočením kolečka nastavíte intenzitu kávového aroma. Zmáčknutím tlačítek si můžete zvolit malou či velkou kávu a vhodnou teplotu. Klíčové vlastnosti - Ocelový mlýnek s 13 stupni hrubosti mletí - Parní tryska na pěnění mléka - Osobní nastavení aroma, velikosti a teploty kávy - Automatická funkce čištění a odvápňování - Tlak čerpadla 15 barů - Příprava 2 káv současně Propracovaný kávovar De'Longhi Magnifica S ECAM 21.117.B Plnoautomatický kávovar Magnifica S vám připraví takovou kávu, jakou máte rádi.

Porovnat ceny od 7 189 Kč

Marie24. listopadu 2020

Mám ho krátce, ale zatím 99 % spokojenost. Jen pěna by mohla být větší. Vejde se tam hrnek na větší kávu.

Žádné

Chutná káva, horká, jedním stiskem.

Registrovaný uživatel14. října 2020

Výborná káva,jednoduchá obsluha.Jde krásně udělat late i capucino.

Žádné

Vše OK

milannovotny196811. října 2023

v jednoduchosti je krása a životnost. Čím méně funkcí tím delší provozuschopnost. Na provozovně mám dva již určitě 8 let bez poruchy, a teď další do rodiny.

Libuša Vaníková24. srpna 2023

Skutočne vynikajúci kávovar. Ľahko sa používa a čistí.

Registrovaný uživatel5. listopadu 2022

dobrá cena splnil očekávání jednoduché ovládání zásobník na vodu se vyjímá zepředu vybrali jsme kávovar s tryskou na páru (dříve jsme měli model se zásobníkem na mléko a čištění bylo otravné, zde stačí po použití propláchnout trysku)

zatím nic, to ukáže čas

dobrý produkt za slušnou cenu

Registrovaný uživatel26. října 2022

Je nový, takže prozatím zkoušíme a ochutnáváme. Oproti předchozímu 10 let starému podobnému modelu nám připadá stejný druh kávy z nového přístroje chutnější.

Žádné.

Řekl bych že to byla dobrá volba v této cenové kategorii.

Registrovaný uživatel10. září 2022

Doma mám starý velký a hlučný ESAM 4200S, kde už po letech zlobí mechanika, vnitřek se musí stále častěji čistit. A mazat píst spařovacího prostoru. V práci máme Ecam 21.xxx, jevil se mi lepší, menší a tichý, tak jsem podobný koupil domů.

Jsem spokojen!

Varianta bílý
Registrovaný uživatel19. dubna 2022

Stejný kávovar jsem používal víc jak 10 let. Bez oprav. Protože teď už dosluhoval (někde uvnitř malá netěsnost, trochu opotřebovanost), byli jsem se podívat do obchodu po novém. Když jsme zjistili, že se takřka stejný vyrábí a prodává i nyní, bylo jasné, co koupíme. Víme, jak s ním zacházet. Jak ho nastavit při přípravě espresa nebo třeba napěněného mléka. Každodenní použití: Dvě dvojité velké kávy ke snídani 2x espreso po obědě 2x velká káva odpoledne Nepočítám espreso pro případné návštěvy v týdnu.

Složitý tvar odkapávací misky, která se hůř umývá. To je ale zanedbatelné.

Spokojenost na 99,9%

Registrovaný uživatel22. listopadu 2021

Kávovar používám denně.Pár dní mě trvalo než jsem si vyladila chuť...povedlo se,jsem velice spokojena.Espresso,které mám ráda bez cukru a bez mléka dělá vynikající.Návštěvy si chválí i cappuccino a latte.

Nic mě nenapadá

Milovníkům espressa vřele doporučuji.

Registrovaný uživatel17. května 2021

vše O.K.

hlučnější mlýnek

Registrovaný uživatel20. dubna 2021

Jednoduchá obsluha, vynikající espreso, nenáročné na údržbu

Vadí mi, že už po prvním vysunutí nádržky na vodu se poškrábal kryt, na který se dávají hrníčky.

Registrovaný uživatel2. dubna 2021

mám dobré zkušenosti

Nízká teplota horké vody

dle očekávání

Registrovaný uživatel14. března 2021

Jednoduchá obsluha

Výrazný hluk při mletí kávy

Registrovaný uživatel10. února 2021

Výborný.

Zatím žádné.

Jsme spokojeni.

Registrovaný uživatel6. ledna 2021

Ochutnali jsme kávu u sousedky ze stejného typu a měli jasno. Snadná obsluha denně 1x

Po měsíci, těžko hodnotit zápory

Jsme velmi spokojeni, je to náš miláček, vyzkoušet se musí několik druhů káv.

mich.sin2. května 2024

Desing,snadná obsluha,našlehá i polotučné mléko a celkem dlouhá el.šňůra. Káva vynikající a čištění pěnovače + doplňování kávy snadné. Za tuto cenu výborný kup.

gofor229. dubna 2024

Rozumna cena a vydrz .kava dobra ,jednoducha udrzba.Po deviti letech byl uz ten samy kavovar na konci sil ,coz bych rekl byl slusny vykon,tak jsme koupili stejny.

nic pro nas

Dobry a trvanlivy stroj.

Jaroslav21. dubna 2024

Vše super jeden již mám tenhle typ již dva roky a druhy mam jako dárek .Doporučuji max a předtim vic jak 8 let starši typ Magnifica Esam daroval jsem měl drobnou poruchu v chatě zamrzla voda uvnitř v hadičce a opravili si ho známi funguje dodnes....zhruba 10 let ....

StaNic4. března 2024

Kvalita odpovídající ceně, jednoduchá obsluha, funguje bez problémů.

ajamatejovska31. ledna 2024

jednoduché ovladaní