Kávovar Recenze De'Longhi Dinamica ECAM 370.85.SB

Produkt již není v prodeji

Recenze De'Longhi Dinamica ECAM 370.85.SB

Plně automatický chytrý kávovar De'Longhi ECAM 370.85.SB můžete ovládat přímo, nebo na dálku prostřednictvím aplikace v telefonu. Milovníci kávy ocení nahřátí šálků a velký výběr kávových specialit. Klíčové vlastnosti - Ocelový mlýnek s 13 stupni hrubosti mletí - Automatický systém pěnění mléka - Osobní nastavení kávy a uložení do My menu - Barevný dotykový displej - Automatická funkce čištění a odvápňování - Tlak čerpadla 19 barů Chytrý kávovar De'Longhi ECAM 370.85.SB Kávovar Dinamica Plus vás okouzlí svou funkčností, elegantním designem a snadným používáním i údržbou. LatteCrema systém si poradí s širokou škálou káv s mlékem.

Aleš Lenhart6. listopadu 2020

- Po zapnutí je téměř okamžitě připravený k použití - maximálně jednoduché ovládání, menu v češtině, - 13 receptů výborné kávy, - možnost nastavovt parametry kávy přes mobilní aplikaci, - bohatá krémová pěna na mléčných kávách (latte, cappucino, teplé mléko), - až překvapivě nádherný design (subjektivní názor) a tichý chod, - filtr na vodu v balení kávovaru, dostatečně velká nádržka na vodu (1,8 l)

- Jak se všude zmiňuje, velmi rychle se poškrábe odkládací mřížka z leštěného nerezu - mám chuť na kávu i v 10 hodin večer - zápory opravdu žádné nejsou, uvidíme, jak dlouho bude přístroj sloužit

Z přístroje jsem nadšený!!!!!

Pavel koli5. ledna 2021

za 3 dny poškrabaná a to silně odkapávací nebo odstavná ,,nerezová" ploška pod šálek... a to byl dárek.Teď s tím budu mít problém,protože je všude zavřeno

Registrovaný uživatel14. října 2022

Kávovar má na dobrý výběr káv.Líbí se mi samočištění trysek zvláště pak na mléko.Denně je v provozu.

Zatím spokojenost.

Registrovaný uživatel11. června 2022

Super kafe!!!

Rozhodně doporučuji.

Registrovaný uživatel2. května 2022

Mám již druhý a musím říct maximální spokojenost.Tdn starší co ma 9 let, jsem dal dceři a koupila jsem si lepší řadu...

Registrovaný uživatel14. března 2022

Mléko sleha vyborne

Porad se čistí Je potřeba vychytat, jaka káva je pro vás dobra Kdyz připravuje capuccino je potřeba měnit nástavce U jemného mletí hlásí, že je potřeba vyčistit zásobník na mletou kávu a ten je přitom úplně prázdný...po pul hodine jsem to vzdala a nastavila hrubší mletí Jak se často výběru ten zásobník na mléko, čekám, že to brzo praskne

Registrovaný uživatel28. února 2022

používáme denně spokojenost

nic

Registrovaný uživatel25. února 2022

Výborná káva, neomezené množství napěněného mléka s hustou pěnou. Automatická příprava kávových nápojů s možností úpravy množství, sily aroma. Používám přes rok v práci a musel jsem si ho pořídit i domů.

Registrovaný uživatel30. ledna 2022

Miluju ten stroj. Miluju to kafe z něj. Dobře se čistí.

Registrovaný uživatel16. ledna 2022

Již dostatečně odzkoušeno, velmi kvalitní. Používám denně.

Registrovaný uživatel17. listopadu 2021

Super mašinka

Nic

Ok

Registrovaný uživatel10. července 2021

Výborná údržba, zvláště mléčné cesty se udržují velmi jednoduše v čistotě. Možnost variability při různých druzích připravovaného nápoje velmi široká.

Zrnka kávy zůstávají viset v násypce,takže je třeba je mechanicky posunout.

Velká spokojenost.

Registrovaný uživatel6. července 2021

Top

Žádný

Wow

Registrovaný uživatel24. června 2021

Máme problémy s největší mléčnou pěnou,

Registrovaný uživatel23. června 2021

Super stroj Pracuje bez problémů snadná údržba

Registrovaný uživatel11. října 2021

Dostatečný výběr

Triska napěňovače mléka nedosáhne do skleničky pod výtokem kávy musí se ručně přesouvat

Proto průměr

Registrovaný uživatel12. prosince 2022