Hlavní obsah stránky

Davidoff Espresso 57 zrnková 500 g

  • káva Davidoff Espresso 57 zrnková 500 g
káva Davidoff Espresso 57 zrnková 500 g

Davidoff Café Espresso 57 jistě potěší všechny milovníky tohoto lahodného černého moku. V kávové směsi se nacházejí pouze vybraná a nejkvalitnější zrnka kávy Arabica, která v sobě uchovávají jen tu nejlepší chuť a vytříbené aroma.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuDavidoff

Popis

Davidoff Café Espresso 57 jistě potěší všechny milovníky tohoto lahodného černého moku. V kávové směsi se nacházejí pouze vybraná a nejkvalitnější zrnka kávy Arabica, která v sobě uchovávají jen tu nejlepší chuť a vytříbené aroma. Káva je pražena při speciálním stupni pražení 57, jenž je vyváženým spojením doby pražení a dokonalé teploty. Díky tomu se rozvine příjemné aroma s lehce čokoládovou příchutí. Káva Davidoff si zajisté získá i ty nejnáročnější labužníky. Krásně provoní byt a jemně se rozplyne na jazyku.

Parametry

Typ kávyzrnková
Velikost balení500 g

Články k tématu

Domácnost a zahradaJakou zvolit kávu do kávovaru, abyste si vždy pochutnali

Káva je jedním z nejrozšířenějších i nejoblíbenějších světových nápojů. A není se čemu divit. Mnozí z nás si bez ní neumí představit start do nového dne. Nebo patříte spíše do skupiny požitkářů a…

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Káva Davidoff