Hlavní obsah stránky

Cunipic Ferrets Adult - fretka dospělá 600 g

  • Cunipic Ferrets Adult - fretka dospělá 600 g
Cunipic Ferrets Adult - fretka dospělá 600 g

Popis: CUNIPIC Adult Ferrets 600gCUNIPIC Adult Ferrets 600g je komplexní krmivo pro fretky.Podrobnosti: CUNIPIC Adult Ferrets 600gCUNIPIC Adult Ferrets 600g je kompletní a vyvážené krmivo pro dospělé fretky (nad jeden rok věku) obohacené o vitamíny a minerály, které poskytuje všechny živiny potřebné k udržení vašeho domácího mazlíčka v dobrém stavu. Složení: CUNIPIC Adult Ferrets 600gCUNIPIC Adult Ferrets 600g, čerstvé kuřecí maso, rýže, živočišný tuk (kuřecí), kukuřice, rybí moučka, pšenice, kukuřičný lepe.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuCUNIPIC

Popis

Popis: CUNIPIC Adult Ferrets 600gCUNIPIC Adult Ferrets 600g je komplexní krmivo pro fretky.Podrobnosti: CUNIPIC Adult Ferrets 600gCUNIPIC Adult Ferrets 600g je kompletní a vyvážené krmivo pro dospělé fretky (nad jeden rok věku) obohacené o vitamíny a minerály, které poskytuje všechny živiny potřebné k udržení vašeho domácího mazlíčka v dobrém stavu. Složení: CUNIPIC Adult Ferrets 600gCUNIPIC Adult Ferrets 600g, čerstvé kuřecí maso, rýže, živočišný tuk (kuřecí), kukuřice, rybí moučka, pšenice, kukuřičný lepe

Parametry

Velikost balení600 g
Produktové čísloKRM10590
Typ krmivagranule

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Krmivo a vitamíny pro fretky CUNIPIC