Hlavní obsah stránky

Coolermaster Hyper TX3 EVO

  • Coolermaster Hyper TX3 EVO
  • Coolermaster Hyper TX3 EVO
Coolermaster Hyper TX3 EVO

Chladič na procesor Cooler Master Hyper TX3 EVO: CPU chladič CoolerMaster Hyper TX3 EVO byl navržen a optimalizován, aby poskytoval vysoce efektivní chlazení moderním procesorům a nabídne skvělý poměr cena/výkon. Jeho hlavní předností je trojice přesně tvarovaných Continuous Direct Contact (CDC) Heat Pipe trubic, které jsou pevně svázány do základny CPU chladiče.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuCooler Master

Popis

Chladič na procesor Cooler Master Hyper TX3 EVO: CPU chladič CoolerMaster Hyper TX3 EVO byl navržen a optimalizován, aby poskytoval vysoce efektivní chlazení moderním procesorům a nabídne skvělý poměr cena/výkon. Jeho hlavní předností je trojice přesně tvarovaných Continuous Direct Contact (CDC) Heat Pipe trubic, které jsou pevně svázány do základny CPU chladiče. Tato fotografie je vypnuta z colorboxu a nebude se v něm tedy zobrazovat. Vynechat z

Parametry

Typ chladičena procesor
Barvašedá/stříbrná
Produktové čísloRR-TX3E-22PK-R1
Hlučnost30 dB
LED osvětleníano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

PC ventilátory Cooler Master

Všechny PC ventilátory Cooler Master