Hlavní obsah stránky

Citizen FC0014-54A

Hodinky Citizen FC0014-54A

Do detailu propracované, stříbrno-zlaté hodinky, které jsou poháněné metodou Eco-Drive - ta využívá přeměnu světelného záření na elektrickou energii. Náramek z nerezové oceli je tvořen pěti proužky, třemi stříbrnými a dvěma zlatými.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuCitizen Watch

Popis

Do detailu propracované, stříbrno-zlaté hodinky, které jsou poháněné metodou Eco-Drive - ta využívá přeměnu světelného záření na elektrickou energii. Náramek z nerezové oceli je tvořen pěti proužky, třemi stříbrnými a dvěma zlatými. Vede k dokonale propracovanému pouzdru, kde se pod safírovým sklíčkem nachází hned několik analogových ciferníků. Ty ukazují nejen aktuální čas, ale i více světových časů, obsahují plně automatický kalendář a jsou řízené rádiovým signálem. Hodinky mají luminiscenční ručičky a jsou vodotěsné do 10 ATM, takže s nimi můžete klidně i plavat.

Parametry

Určení hodinekdámské
Typ hodinekanalogové
Typ sklíčkasafírové
Barvašedá/stříbrná
Typ řemínkuocel
Typ strojkuCitizen EcoDrive

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Hodinky Citizen Watch

Všechny hodinky Citizen Watch