Hlavní obsah stránky

Citizen FC0010-55D

  • hodinky Citizen FC0010-55D
hodinky Citizen FC0010-55D

Výrazné dámské hodinky Citizen jsou perfektním doplňkem pro každou sebevědomou ženu! Pouzdro i náramek jsou vyrobené z kvalitní nerezové oceli, safírové sklíčko ukrývá propracovaný šedý analogový ciferník s jemnými fialovými prvky. V ciferníku lze zjistit nejen aktuální čas, ale i světové časy a datum, je možné nastavit si stopky, budík nebo alarm.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuCitizen Watch

Popis

Výrazné dámské hodinky Citizen jsou perfektním doplňkem pro každou sebevědomou ženu! Pouzdro i náramek jsou vyrobené z kvalitní nerezové oceli, safírové sklíčko ukrývá propracovaný šedý analogový ciferník s jemnými fialovými prvky. V ciferníku lze zjistit nejen aktuální čas, ale i světové časy a datum, je možné nastavit si stopky, budík nebo alarm. Součástí hodinek je i chronograf. Ručičky hodinek i časové indexy jsou luminiscenční. Pohon hodinek zajišťuje funkce Eco-Drive a hodinky jsou vodotěsné do 10 ATM - takže s nimi můžete bez obav vyrazit i do bazénu.

Parametry

Určení hodinekdámské
Typ hodinekanalogové
Typ sklíčkaminerální
Barvašedá/stříbrná
Typ řemínkuocel
Typ strojkuCitizen EcoDrive

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Hodinky Citizen Watch

Všechny hodinky Citizen Watch