Hlavní obsah stránky

CEL-TEC M12 Dual GPS

Nová kamera do auta od výrobce CEL-TEC je s výkonným hardwarem, velkým dotykovým IPS displejem a duálním záznamem ve vysokém rozlišení - přední 2K + zadní FULL HD. Ukládání záznamů je ve vysokém rozlišení probíhá na microSD kartu o velikosti až 256 GB, baterii v kameře nahradil moderní superkapacitor.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuCEL-TEC

Popis

Nová kamera do auta od výrobce CEL-TEC je s výkonným hardwarem, velkým dotykovým IPS displejem a duálním záznamem ve vysokém rozlišení - přední 2K + zadní FULL HD. Ukládání záznamů je ve vysokém rozlišení probíhá na microSD kartu o velikosti až 256 GB, baterii v kameře nahradil moderní superkapacitor.

Parametry

Umístění kameryna zpětné zrcátko
Úhel záběru140 °
Displejano
Rozlišení videaFullHD
Počet snímků za vteřinu25 fps
GPSano

Články k tématu

Srovnání produktůNejlepší kamery do auta pro rok 2023

Kamery do auta se v posledních letech těší velké oblibě. Najdete je v mnoha firemních i soukromých vozidlech. Víte, jaký typ kamery vybrat a podle jakých parametrů se řídit? Podívejte se na ty, které…

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Kamery do auta CEL-TEC

Všechny kamery do auta CEL-TEC