Hlavní obsah stránky

Casio W-218H-4BVEF

  • hodinky Casio W-218H-4BVEF
hodinky Casio W-218H-4BVEF

Hodinky jsou vyrobeny z velmi kvalitního plastu - pryskyřice. Vsaďte na hodinky Casio, které disponují užitečnými funkcemi: Plně automatický kalendář: systém naprogramovaný na několik desetiletí dopředu, díky kterému už nikdy nebudete muset řešit přestupné roky.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuCasio

Popis

Hodinky jsou vyrobeny z velmi kvalitního plastu - pryskyřice. Vsaďte na hodinky Casio, které disponují užitečnými funkcemi: Plně automatický kalendář: systém naprogramovaný na několik desetiletí dopředu, díky kterému už nikdy nebudete muset řešit přestupné roky. Alarm: denní alarm, který vás upozorní každý den ve stejnou dobu, kterou si nastavíte. Stopky: s přesností na 1/100 vteřiny a s maximální dobou chodu 60 minut. 12/24 režim: zvolte si, zda se vám čas bude zobrazovat ve 12-ti nebo 24-hodinovém formátu.

Parametry

Určení hodinekpánské
Typ hodinekdigitální
Typ sklíčkaminerální
Barvačervená
Typ řemínkupryskyřice
Typ strojkuQuartz - baterie

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Hodinky Casio

Všechny hodinky Casio