Hlavní obsah stránky

Canon PowerShot G7X Mark II Battery Kit

  • digitální kompakt Canon PowerShot G7X Mark II Battery Kit
  • digitální kompakt Canon PowerShot G7X Mark II Battery Kit
digitální kompakt Canon PowerShot G7X Mark II Battery Kit

Místo těžké a rozměrné zrcadlovky zvolte špičkový kompakt, který kvalitou snímků i rychlostí elektroniky plně konkuruje zrcadlovkám. Pokračovatel Canon PowerShot G7 zachoval královsky světelnou optiku v celém rozsahu a palcový snímací čip, a k tomu přihazuje obrazový procesor DIGIC 7.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuCanon

Popis

Místo těžké a rozměrné zrcadlovky zvolte špičkový kompakt, který kvalitou snímků i rychlostí elektroniky plně konkuruje zrcadlovkám. Pokračovatel Canon PowerShot G7 zachoval královsky světelnou optiku v celém rozsahu a palcový snímací čip, a k tomu přihazuje obrazový procesor DIGIC 7. Součástí balení je také druhá baterie. Fotoaparát Canon PowerShot G7 X Mark II pořizuje nádherné, ostré a čisté snímky v každém světle. To vše zásluhou systému HS System, který spojuje podsvětlený 20,1 Mpx snímač CMOS typu 1,0 s úžasným výkonem zpracování procesoru DIGIC 7.

Parametry

Rozlišení snímače20,1 MPx
Optický zoom4,2 x
Maximální světelnost objektivu2,8 f/
Velikost snímače1 palec
Minimální světelnost objektivu1,8 f/
Minimální ohnisková vzdálenost24 mm

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Digitální kompakty Canon

Všechny digitální kompakty Canon