Hlavní obsah stránky

Canon PowerShot G7 X Mark III WebCam Kit

  • digitální kompakt Canon PowerShot G7 X Mark III WebCam Kit
  • digitální kompakt Canon PowerShot G7 X Mark III WebCam Kit
digitální kompakt Canon PowerShot G7 X Mark III WebCam Kit

Digitální fotoaparát Canon PowerShot G7 X Mark III poskytuje, i přes kompaktní rozměry, špičkový výkon pro natáčení plynulého videa v detailním 4K rozlišení či pořizování vysoce kvalitních fotografií za každé situace. Srdcem fotoaparátu je 1" 20,1Mpx CMOS snímač spolupracují s výkonným obrazovým procesorem DIGIC 8, který se postará o svižné zpracování snímků a rychlé ostření.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuCanon

Popis

Digitální fotoaparát Canon PowerShot G7 X Mark III poskytuje, i přes kompaktní rozměry, špičkový výkon pro natáčení plynulého videa v detailním 4K rozlišení či pořizování vysoce kvalitních fotografií za každé situace. Srdcem fotoaparátu je 1" 20,1Mpx CMOS snímač spolupracují s výkonným obrazovým procesorem DIGIC 8, který se postará o svižné zpracování snímků a rychlé ostření. WiFi a Bluetooth rozhraní umožní spárovat fotoaparát Canon PowerShot G7 X Mark III s chytrým telefonem či tabletem pro pohodlné online sdílení pořízeného obsahu.

Parametry

Rozlišení snímače20,1 MPx
Optický zoom4,2 x
Maximální světelnost objektivu2,8 f/
Velikost snímače1 palec
Minimální světelnost objektivu1,8 f/
Minimální ohnisková vzdálenost24 mm

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Digitální kompakty Canon

Všechny digitální kompakty Canon