Hlavní obsah stránky

Candy CCE7T620EX

Candy CCE7T620EX je stylová, volně stojící kombinovaná chladnička s mrazákem z inoxu v provedení nerezové oceli. Tato lednice nabízí flexibilní uspořádání vnitřního prostoru, úsporné a svítivé LED osvětlení a lze ji ovládat skrze Wi-Fi pomocí chytré aplikace hOn.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuCandy

lednice Candy CCE7T620EX

200 cm x 59,5 cm x 65,8 cm
výška x šířka x hloubka

 • E
 • volně stojící
 • 37 dB
 • kombinovaná
 • 258 l
 • 119 l
 • zaměnitelné otevírání
 • samoodmrazování

Candy CCE7T620EX je stylová, volně stojící kombinovaná chladnička s mrazákem z inoxu v provedení nerezové oceli. Tato lednice nabízí flexibilní uspořádání vnitřního prostoru, úsporné a svítivé LED osvětlení a lze ji ovládat skrze Wi-Fi pomocí chytré aplikace hOn.

Klíčové vlastnosti
 • displej na dveřích
 • Food Locator
 • aplikace hOn
 • Inventory Assistant
 • Wi-Fi připojení k internetu

Kombinovaná chladnička Candy CCE7T620EX

Lednice od italské značky Candy nabízí ergonomickou zásuvku Cool Box, flexibilní systém vnitřního uspořádání a možnost ovládání pomocí chytré aplikace hOn. Ta nabízí funkce jako Food Locator, která vám poradí, kam nejlépe umístit potraviny v lednici. Inventory Assistant zase pomůže hlídat data minimální trvanlivosti potravin. Pokud jde o spotřebu energie, chladnička nabízí úspornou energetickou třídu E.

flexibilní uspořádání lednice Candy CCE7T620EX
Flexibilní uspořádání

Díky flexibilnímu systému vnitřního uspořádání máte možnost rozložit si potraviny podle vlastních potřeb a vytvořit až 100 různých kombinací, které lze kdykoli změnit. Sklo, ze kterého jsou police vyrobeny, je naprosto bezpečné a díky zaobleným hranám nebude problém ho kdykoli snadno umýt. Lednici lze uzpůsobit vašim konkrétním potřebám díky oboustranným dvířkám, jejichž pant lze umístit na levou i pravou stranu tak, aby lednice správně lícovala do vašeho interiéru. V mrazícím prostoru lze skladovat potraviny s teplotou nižší než -18 °C ve 3 přihrádkách o mrazícím výkonu 6 kg za 24 hodin. Interiér chladničky Candy je navržen tak, aby spojil elegantní design s praktickým využitím a snadným čištěním.

lednice Candy CCE7T620EX vnitřní prostor detail
Zásuvka Cool Box

Na skladování ovoce a zeleniny je připravena ergonomická zásuvka Cool Box. Zde je umožněna mechanická regulace vlhkosti a vaše ovoce a zelenina tedy zůstanou déle čerstvé. Vyhnete se proto plýtvání potravinami. Díky technologii Total No Frost Circle+ získáte spolehlivou ochranu před námrazou a ledem. Tato technologie zajišťuje rovnoměrnou distribuci chladného vzduchu v celém prostoru a udržuje v něm homogenní teplotu a vlhkost. Tím zabraňuje množení bakterií a plísní.

Úsporná a praktická

Úsporné LED osvětlení lednice zajišťuje až 50× lepší viditelnost a 30× delší životnost oproti klasickým žárovkám. Příkladná ergonomie je zajištěna díky tvarům ve všech částech. Ty je snadné udržovat v čistotě. Vnitřní rukojeť dveří je dokonale sladěná se zaoblenými hranami dveří a umožňuje snazší uchopení pro jednoduchou manipulaci.

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Lednice Candy

Všechny lednice Candy