Hlavní obsah stránky

Bumbu Original 40 %

  • Bumbu Original 40 %
Bumbu Original 40 %

Bumbu Original 40 % je vyroben ze šťávy cukrové třtiny vypěstované na Barbadosu, Belize, Brazílii, Kostarice, Dominikánské republice, El Salvadoru, Guyaně a Hondurasu. Právě jedinečnost těchto oblastí dala vzniknout unikátní směsi, kde vzájemná kombinace dává rumu jeho jedinečnou komplexnost.

Vybrat variantu (3)

Bumbu Original 40 % 0,7

3 varianty pro
Bumbu Original 40 %

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuBumbu

Popis

Bumbu Original 40 % je vyroben ze šťávy cukrové třtiny vypěstované na Barbadosu, Belize, Brazílii, Kostarice, Dominikánské republice, El Salvadoru, Guyaně a Hondurasu. Právě jedinečnost těchto oblastí dala vzniknout unikátní směsi, kde vzájemná kombinace dává rumu jeho jedinečnou komplexnost. Rum je stařený v Kentucky ex-bourbon sudech a procedura scelování probíhá na Barbadosu.

Parametry

Druh destiláturum
Objem700 ml
Druh rumukaribský rum
Zrání15 let
Obsah alkoholu40 %
Dárkové baleníne
Země původuBarbados

Články k tématu

Domácnost a zahradaTipy na vánoční dárky pro tatínka

Vánoce jsou za dveřmi a vy si nejspíš jako každý rok lámete hlavu s tím, co pořídit svým nejbližším. Nedaří se vám vybrat vhodný dárek pro tatínka? Připravili jsme řadu konkrétních tipů ve všech…

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Destiláty Bumbu