Hlavní obsah stránky

Bravo Motúčko přídavná zadní kola s brzdou

  • Bravo Motúčko přídavná zadní kola s brzdou
Bravo Motúčko přídavná zadní kola s brzdou

Přídavná kola s brzdou jsou uchycena na pohyblivých ramenech a spojena stabilizační tyčí, stejně jako u silničních vozidel. Soukolí má z výroby správně nastavený Ackermannův úhel, takže každé kolo se odvaluje správným poloměrem zatočení a nedochází k prosmyku.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuBravo

Popis

Přídavná kola s brzdou jsou uchycena na pohyblivých ramenech a spojena stabilizační tyčí, stejně jako u silničních vozidel. Soukolí má z výroby správně nastavený Ackermannův úhel, takže každé kolo se odvaluje správným poloměrem zatočení a nedochází k prosmyku. Přídavná kola nesou celou hmotnost, kterou jinak nese člověk s motúčkem pracující. Hmotnost, která zatěžuje přední kolo, zůstává stejná jako u motúčka jednokolového. Tímto způsobem je zaručen dobrý kontakt poháněcího kola s povrchem a současně nulová zátěž na člověka.

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné

Ostatní příslušenství k zahradní technice Bravo