Hlavní obsah stránky

BOSCH SMS4EVW10E

  • Myčka nádobí BOSCH SMS4EVW10E
  • Myčka nádobí BOSCH SMS4EVW10E
  • Myčka nádobí BOSCH SMS4EVW10E
  • Myčka nádobí BOSCH SMS4EVW10E
  • Myčka nádobí BOSCH SMS4EVW10E
Myčka nádobí BOSCH SMS4EVW10E

Volně stojící myčka nádobí série 4 BOSCH SMS4EVW10E spoléhá na proplachovací technologii ActiveWater, která maximalizuje účinnost a zajišťuje ekologické oplachování pro dokonalý výsledek mytí. Cílenou distribucí vody, optimalizovanou filtrační technologií, rychlejším ohříváním a vyšší výkonností čerpadla, zajišťující dokonalejší cirkulaci vody, šetříte vodu a energii.

Vybrat variantu (2)

BOSCH SMS4EVW10E bílá

2 varianty pro
BOSCH SMS4EVW10E

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuBOSCH

Popis

Volně stojící myčka nádobí série 4 BOSCH SMS4EVW10E spoléhá na proplachovací technologii ActiveWater, která maximalizuje účinnost a zajišťuje ekologické oplachování pro dokonalý výsledek mytí. Cílenou distribucí vody, optimalizovanou filtrační technologií, rychlejším ohříváním a vyšší výkonností čerpadla, zajišťující dokonalejší cirkulaci vody, šetříte vodu a energii. K proces sušení pak využívá automatické otevírání dveří díky funkci EfficientDry, které

Parametry

Energetická třídaC
Hlučnost46 dB
Šířka60 cm
Počet sad nádobí13
Výška84,5 cm
Hloubka60 cm

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Myčky nádobí BOSCH

Všechny myčky nádobí BOSCH