Hlavní obsah stránky

BOSCH SGI2HVS20E

  • myčka nádobí BOSCH SGI2HVS20E
  • myčka nádobí BOSCH SGI2HVS20E
myčka nádobí BOSCH SGI2HVS20E

Vestavná myčka nádobí Bosch SGI2HVS20E využívá k mytí proplachovací technologii ActiveWater, která maximalizuje účinnost a zajišťuje ekologické oplachování pro dokonalý výsledek mytí. Cílenou distribucí vody, optimalizovanou filtrační technologií, rychlejším ohříváním a vyšší výkonností čerpadla, zajišťující dokonalejší cirkulaci vody, šetříte vodu a energii.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuBOSCH

Popis

Vestavná myčka nádobí Bosch SGI2HVS20E využívá k mytí proplachovací technologii ActiveWater, která maximalizuje účinnost a zajišťuje ekologické oplachování pro dokonalý výsledek mytí. Cílenou distribucí vody, optimalizovanou filtrační technologií, rychlejším ohříváním a vyšší výkonností čerpadla, zajišťující dokonalejší cirkulaci vody, šetříte vodu a energii. Myčka nádobí s pohonem EcoSilence Drive poskytuje vysoký výkon mytí při nízkých emisích hluku.

Parametry

Umístěnívestavný
Počet sad nádobí13
Výška81,5 cm
Energetická třídaE
Hlučnost46 dB
Šířka59,8 cm

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Myčky nádobí BOSCH

Všechny myčky nádobí BOSCH