Hlavní obsah stránky

Bosch Sanabelle Adult pstruh

  • Bosch Sanabelle Adult pstruh
  • Bosch Sanabelle Adult pstruh
Bosch Sanabelle Adult pstruh

Složení krmiva Sanabelle Adult pstruh je speciálně přizpůsobeno speciálním potřebám domácích koček. Kočky, které žijí pouze nebo převážně v domácnosti, mají zpomalenou střevní činnost, málo pohybu, a tak mají často tendenci k obezitě a zažívacím potížím.

Vybrat variantu (3)

Bosch Sanabelle Adult pstruh 400 g

3 varianty pro
Bosch Sanabelle Adult pstruh

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuBosch Tiernahrung

Popis

Složení krmiva Sanabelle Adult pstruh je speciálně přizpůsobeno speciálním potřebám domácích koček. Kočky, které žijí pouze nebo převážně v domácnosti, mají zpomalenou střevní činnost, málo pohybu, a tak mají často tendenci k obezitě a zažívacím potížím. Obzvláště vysoký podíl čerstvé drůbeže v kombinaci s jemným pstruhem slouží jako velmi kvalitní zdroj živočišných bílkovin v té nejlepší kvalitě a chuti. Zdravá, chutná rýže slouží jako zdroj sacharidů, namísto jiných druhů obilovin obsahujících lepek, na který kočky mohou reagovat potravinovou intolerancí.

Parametry

Typ krmivagranule
Velikost balení0,4 kg
Bílkoviny31 %
Věk kočkydospělá
Bezobilná recepturane

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Krmivo pro kočky Bosch Tiernahrung