Hlavní obsah stránky

BOSCH Pro Pruner Professional

  • zahradní nůžky BOSCH Pro Pruner Professional
  • zahradní nůžky BOSCH Pro Pruner Professional
  • zahradní nůžky BOSCH Pro Pruner Professional
  • zahradní nůžky BOSCH Pro Pruner Professional
zahradní nůžky BOSCH Pro Pruner Professional

Akumulátorové zahradní nůžky Bosch Pro Pruner Professional jsou spolehlivým nástrojem pro pravidelnou údržbu dřevin v sadech, zahradách a sklenících. Jsou lehké, dobře se drží a díky kvalitní baterii s vámi udrží krok i při náročné práci.

Vybrat variantu (2)

BOSCH Pro Pruner Professional 0.601.9K1.020 bez aku

2 varianty pro
BOSCH Pro Pruner Professional

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuBOSCH

Popis

Akumulátorové zahradní nůžky Bosch Pro Pruner Professional jsou spolehlivým nástrojem pro pravidelnou údržbu dřevin v sadech, zahradách a sklenících. Jsou lehké, dobře se drží a díky kvalitní baterii s vámi udrží krok i při náročné práci. Pomocí čtyř senzorů přetížení automaticky poznají své střihové limity.

Klíčové vlastnosti
  • až 4500 prostřihů na jedno nabití
  • vysoce odolné nože
  • bezkartáčový motor
  • ergonomická rukojeť
  • 4 senzory přetížení

Akumulátorové zahradní nůžky Bosch Pro Pruner Professional

Při údržbě dřevité zeleně vám akumulátorové nůžky zjednoduší práci. Mají výrazně větší účinnost než klasické nůžky a vysoce kvalitní kulaté čepele vydrží až 500 000 řezů. Nejen, že práce probíhá mnohem rychleji, ale je také bezpečnější, protože každý řez je veden plynule a pod kontrolou.

Bosch Pro Pruner - systém
Na stromy, keře, polokeře i liány

Ergonomická rukojeť se příjemně drží a kvalitní mechanický spínač brání nechtěnému spuštění. Čepele se dají zablokovat v zavřeném stavu, když nůžky přenášíte nebo předáváte kolegům. Maximální průměr řezu nůžek je 25 mm. Čtyři senzory zastaví střih v případě, že přesahuje možnosti nůžek, takže nedojde k poškození nářadí.

Bosch Pro Pruner - záruka
Akumulátorový univerzál

Díky standardu akumulátorů od firmy Bosch dokáže univerzální 12V baterii sdílet více spotřebičů. Baterie je umístěna v zadní části nářadí a snadno se vyjímá, takže výměnu zvládnete za pár vteřin.

Bosch Pro Pruner - záruka
Prodloužená záruka

Na profesionální nářadí Bosch je poskytována prodloužená záruka. Pro její využití je potřeba zboží zaregistrovat na webové stránce výrobce nebo v aplikaci PR360 do 4 týdnů od zakoupení.

Akumulátorové zahradní nůžky Bosch Pro Pruner Professional s bezkartáčovým motorem jsou dobrým pomocníkem při práci v zeleni a nenechají vás na holičkách ani po hodinách náročné práce na stromech a keřích.

Součástí této varianty výrobku není baterie ani nabíječka.

Parametry

Typ zahradních nůžekna větve
Akumulátorovéano
Teleskopickéne
Benzinovéne
Maximální průměr střihu25 mm
Napětí akumulátoru12 V

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Zahradní nůžky BOSCH

Všechny zahradní nůžky BOSCH