Hlavní obsah stránky

BOSCH náhradní nůž Rotak 32

  • BOSCH náhradní nůž Rotak 32
  • BOSCH náhradní nůž Rotak 32
BOSCH náhradní nůž Rotak 32

Žací nůž BOSCH Náhradní nůž 32cm: Náhradní žací nůž Bosch pro sekačku na trávu Rotak 32/320/32 Ergoflex je nejen vysoce kvalitní, ale byl předem naostřen, takže jej můžete začít okamžitě používat. Firma Bosch je známá tím, že ke svým výrobkům nabízí různé příslušenství.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuBOSCH

Popis

Žací nůž BOSCH Náhradní nůž 32cm: Náhradní žací nůž Bosch pro sekačku na trávu Rotak 32/320/32 Ergoflex je nejen vysoce kvalitní, ale byl předem naostřen, takže jej můžete začít okamžitě používat. Firma Bosch je známá tím, že ke svým výrobkům nabízí různé příslušenství. Mezi doklady tohoto tvrzení patří i náhradní žací nůž pro sekačku na trávu Bosch Rotak 32/320/32 Ergoflex. Délka nože činí 32 cm, přičemž byl naostřen, takže jej můžete začít okamžitě používat a bez jakékoli časové prodlevy si ověřit jeho kvalitu.

Parametry

Produktové čísloF 016 800 340

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Příslušenství k sekačkám a vyžínačům BOSCH

Všechny příslušenství k sekačkám a vyžínačům BOSCH