Hlavní obsah stránky

Bosch 1270020424 displej s držákem a ovladačem

  • Bosch 1270020424 displej s držákem a ovladačem
Bosch 1270020424 displej s držákem a ovladačem

Malý barevný displej Bosch 1270020424 je odolný proti poškrábání (pokryto Gorrilla sklem) je řízen samostatnou řídicí jednotkou s jasnou zpětnou vazbou a poskytuje údaje o jízdě, o rychlosti, výkonu jezdce, tepové frekvenci, nabití baterie a mnoho dalšího. Kiox znamená, že máte k dispozici všechny důležité informace na špičkách prstů, a to díky samostatnému dálkovému ovladači Remote Control.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuBOSCH

Popis

Malý barevný displej Bosch 1270020424 je odolný proti poškrábání (pokryto Gorrilla sklem) je řízen samostatnou řídicí jednotkou s jasnou zpětnou vazbou a poskytuje údaje o jízdě, o rychlosti, výkonu jezdce, tepové frekvenci, nabití baterie a mnoho dalšího. Kiox znamená, že máte k dispozici všechny důležité informace na špičkách prstů, a to díky samostatnému dálkovému ovladači Remote Control. Tlačítka umožňují bezpečné a pohodlné ovládání palubního počítače pomocí palce. Výrazný, hmatový tlak u tlačítek vám dá během provozu jasnou zpětnou vazbu.

Parametry

Produktové číslo1270020424

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné

Ostatní komponenty pro jízdní kola BOSCH

Všechny ostatní komponenty pro jízdní kola BOSCH