Hlavní obsah stránky

Boccia Titanium 3273-08

  • hodinky Boccia Titanium 3273-08
hodinky Boccia Titanium 3273-08

Hodinky z dílny německé značky Boccia Titanium jsou jako stvořené pro všechny dámy se zálibou v opravdu slušivých doplňcích. Jejich ciferník v příjemné grafitové barvě sází na klasický design - zdobí ho jen uzoučké bronzové ručičky a indexy, které dokonale ladí s lehoučkým titanovým pouzdrem pozlaceným růžovým zlatem.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuBoccia Titanium

Popis

Hodinky z dílny německé značky Boccia Titanium jsou jako stvořené pro všechny dámy se zálibou v opravdu slušivých doplňcích. Jejich ciferník v příjemné grafitové barvě sází na klasický design - zdobí ho jen uzoučké bronzové ručičky a indexy, které dokonale ladí s lehoučkým titanovým pouzdrem pozlaceným růžovým zlatem. Na zápěstí se hodinky připínají poddajným milánským tahem z oceli, který se přizpůsobí obvodu každého zápěstí bez nutnosti odborného zkracování. Dopřejte si doplněk, který vás dostane svým nadčasovým vzhledem.

Parametry

Určení hodinekdámské
Typ hodinekanalogové
Typ sklíčkaminerální
Barvašedá/stříbrná
Typ řemínkuocel
Typ strojkuMiyota

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Hodinky Boccia Titanium

Všechny hodinky Boccia Titanium