Hlavní obsah stránky

Blistex Lip Balzám na rty SPF10

  • Blistex Lip Balzám na rty SPF10
Blistex Lip Balzám na rty SPF10

Blistex LIPPEN BALSAM balzám na rty : okamžitá pomoc při rozpraskaných rtech! Balzám na rty Blistex zesiluje přirozený ochranný film na rtech a vyhlazuje povrch kůže. Krém se dobře vstřebává do rtů a způsobí okamžitou úlevu při rozpraskaných rtech a pocitu napjaté pokožky.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuDelta

Popis

Blistex LIPPEN BALSAM balzám na rty : okamžitá pomoc při rozpraskaných rtech! Balzám na rty Blistex zesiluje přirozený ochranný film na rtech a vyhlazuje povrch kůže. Krém se dobře vstřebává do rtů a způsobí okamžitou úlevu při rozpraskaných rtech a pocitu napjaté pokožky. Obsahuje hodnotný kafr a thymol. Ve srovnání s tradičními pomádami na rty má vysoký podíl vlhkosti a krémovou konzistenci. Proto ho lze velmi snadno a hebce nanášet na rty pomocí aplikátoru, který se přizpůsobí Vašim rtům. Bez konzervačních látek. Ochranný faktor 10.

Parametry

Produktové číslo4008455003078

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky