Hlavní obsah stránky

Bi-Office Mobilní otočná oboustranná magnetická tabule 120 x 90 cm

  • tabule Bi-Office Mobilní otočná oboustranná magnetická tabule 120 x 90 cm
tabule Bi-Office Mobilní otočná oboustranná magnetická tabule 120 x 90 cm

Profesionální pojízdná otočná popisovací tabule je vhodná pro každodenní použití ve školících a prezentačních místnostech. Má kvalitní bílý lakovaný povrch pro popis za sucha stíratelnými popisovači na obou stranách tabule, magnetický povrch umožňuje přichycení poznámek pomocí magnetů.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuBi-Office

Popis

Profesionální pojízdná otočná popisovací tabule je vhodná pro každodenní použití ve školících a prezentačních místnostech. Má kvalitní bílý lakovaný povrch pro popis za sucha stíratelnými popisovači na obou stranách tabule, magnetický povrch umožňuje přichycení poznámek pomocí magnetů. Hliníkový rám je dostatečně pevný a zároveň lehký. Tabule má vertikální otáčení, lze zafixovat v jakékoliv poloze, součástí je držák popisovačů a stojan na kolečkách pro snadné přesouvání - kolečka jsou vybavena brzdami.

Parametry

Materiál rámu tabulehliník
Šířka120 cm
Produktové číslo109115
Výška90 cm
Magnetickáano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Tabule a nástěnky Bi-Office

Všechny tabule a nástěnky Bi-Office