Délka 150 m, průměr 0,04 mm, nosnost 4,1 kg, počet pramenů 4Pletená šňůra je určena pro technicky pokročilé a zkušené rybáře, kteří preferují jemné techniky lovu okounů, candátů a mořských okounů. Vyznačuje se vysokou kvalitou a pevností, která je zajištěna osmi špičkovými vlákny z polyetylenu.
Informace o Berkley DEX Braid PE X8 Moss Green 0,04 mm/150 m
Popis
Pletená šňůra je určena pro technicky pokročilé a zkušené rybáře, kteří preferují jemné techniky lovu okounů, candátů a mořských okounů. Vyznačuje se vysokou kvalitou a pevností, která je zajištěna osmi špičkovými vlákny z polyetylenu. Tento materiál zaručuje velmi tichý a měkký chod šňůry, což je výhodné pro nahazování na dlouhé vzdálenosti a při lovu opatrných ryb.
Délka šňůry je 150 metrů, což umožňuje dostatečnou rezervu pro různé techniky lovu. Průměr šňůry činí 0,04 milimetrů, což zajišťuje jemné a citlivé vedení nástrahy. Nosnost šňůry je 4,1 kilogramu, což poskytuje dostatečnou rezervu pro zdolávání i větších ryb.
Konstrukce z osmi vláken zajišťuje vysokou pevnost a nosnost v uzlu, což je klíčové pro spolehlivost při lovu. Šňůra je vhodná pro různé techniky, jako je feeder, plavaná nebo položená, a je přizpůsobena pro použití v různých podmínkách. Její výroba v Japonsku zaručuje precizní zpracování a kvalitu materiálu.