Sušička Recenze Beko DPY 8506GXB1

Recenze Beko DPY 8506GXB1

Kondenzační sušička prádla Beko DPY 8506GXB1 s tepelným čerpadlem dokonale zapadne do vaší domácnosti. Ovládání sušičky je velmi jednoduché a intuitivní pomocí otočného voliče a velkého dotykového displeje.

Porovnat ceny od 11 990 Kč

Registrovaný uživatel20. května 2020

Tak tady v tomto případě jsem přečetla všechny možné recenze. Pro mě byla tato sušička již třetí,takže si troufám říct , že mohu hodnotit už opravdu objektivně. První sušička byla v bytě značky LG víc jak 15.let zpět a byla fajn,jen hodně páry při sušení. Šlo ale tehdy o novinku a výběr byl zde v ČR malí. Poté jsem pořídila Elektrolux na doporučení kamarádky a zde už bylo znát ten odstup let a že technicky se sušičky posunují jako vše kolem nás.Pářila také, ale o hodně méně,měla display a celkově to pro mě byl dobrý kup se srovnáním z tou první. Sušila skvěle víc jak 7.let. No a teď něco k aktuální volbě. Po dlouhém průzkumu jsem došla k výběru mezi AEG a touto BEKO. AEG jsem měla v hledáčku hlavně proto, že mam od nich tu novou verzi pračky. Bohužel s pračkou spokojená nejsem ale tak aby to ladilo že jo ... :-) Kupovala se letos o Vánocích a manžel mě ukecal. Nicméně kamarádka ji má a spokojená také není - sušičku AEG. S nulovou zkušeností se značkou Beko jsem ale dle recenzí,testů a průzkumu okolí šla do ni.A to bylo nejlepší rozhodnutí. Tepelné čerpadlo,funkce,vzhled prostě paráda. Pára žádná, hluk menší než pračka,osvětlení bubnu a cena nízká. Suší skvěle ale je třeba dobře zvolit program např MIX doporučuji.Takže pokud váháte tak za mě Beko nakopalo AEG zadek a čert vem, že to s pračkou neladí.

Registrovaný uživatel13. ledna 2018

jsem nadšená

Registrovaný uživatel21. prosince 2019

Sušičku jsem vybrala podle výsledku d-testu. Zatím jsem výkonem nadšená. Je to moje první sušička a říkám, že nechápu, jak jsem mohla bez ní žít! Pracuje spolehlivě, když není prádlo podle mých představ suché, je možnost přidat třeba 10 minut a podobně. Paráda. Peru asi 5x za týden a stejně suším.

Vadí mi, že neslyším v kuchyni konec programu i když zesílím zvuk. Pračku z prádelny slyším, když oznamuje konec praní , ale sušičku ne.

Úžasný pomocník.

Hanka16. září 2020

Souhlasím s Veronikou Kokesovou. Před vanoci 2019 jsme koupili tuto sušičku. Vybírala jsem také dle recenzi, D Testu a energetické A+++. Jsem spokojená, má dobré programy. Hlasitost na ukončení programu by mohla být větší, také neslyším i po přidání hlasitosti. Současné jsme koupili i pračku. Na soulad značky jsem se rovnou vykašlala a vybrala si SAMSUNG WW70K5210WW AddWash, která má ve dvířkach okénko na případné doplnění zapomenutého prádla. Měla jsem předtím pračky s horním plněním.

Žádné po 9 mes. používání.

Manžel připojil odtok na odpad, tak není žádné vylevani.

Registrovaný uživatel11. prosince 2020

má nejvíce hodnocení z typů Beko, mimo silné švy suší dobře, použit asi 20x

pozor! nemanipulovat úchopem za horní desku vzadu (přesah se sám nabízí), je uchycena za slaboučké plastové třmínky, při posouvání po podlaze neřkuli nadzvednutí se přelomí!!! Ještě že vedle je šroub pomocí jehož lze horní desku připevnit.

doufám, že se další problém už nevyskytne...

Registrovaný uživatel25. března 2017
Recenze

Co se týče vzhledu, sušička Beko DPY 8506 GXB1 působí svými ostrými rysy dosti chladně, ale svou eleganci navzdory tomu neztrácí. Velikou výhodou jsou dveře s průhledným sklem, díky kterým můžete kdykoliv během cyklu nahlížet dovnitř a kontrolovat, jestli je váš oblíbený jemný vlněný svetr v pořádku.

Nejšetrnější energetická kategorie A+++

Babyprotect

Změna otevírání dvířek (doprava, doleva)

Pestrost

Návod je v češtině

Nutné čistění filtru

Přípojka na odtok není součástí balení

Nemá 5letou záruku

Více na
MIRAK 654. listopadu 2020

Spokojenost ,úsporná ,senzor sušení zkrachuje dobu přehledný displej popisky v češtině.

Trošku hlučnější ale když zavřete dveře tak v pohodě.

Registrovaný uživatel15. ledna 2020

zatím velice spokojen

hejcmanova.n2. prosince 2023

Byl mi doporučen. Vyniká svou práci, vzhledem i cenou. Používám minimálně 1x týdně.

Žádné.

DOPORUČUJI!!!

jan.kiza3. října 2023

Otravné vynucené hodnocení

Stoklasa Frant.18. července 2023

Suší velmi dobře - spokojenost. Doufám že vydrží déle nez minulá značková a drahá sušička AEG. Ta mi odešla za 6,5 roku . (proděravěný hliníkový výparník chladícího okruhu ) . U této sušky Beko je také jenom hlinikové potrubí ve výparníku, které má malou životnost.. Tak uvidíme jestli trumfne ty šmejdy od AEG.

zatím nic

druh materiálu výparníku (hliník nebo měď ) stanovuje životnost celé sušky . Měděné vydrží i 20, let.. Škoda , že tuto naprosto zásadn informaci se v popisech sušiček nedovíte. (záměrně ?).

Registrovaný uživatel1. dubna 2023

velice dobrý poměr cena a výkon

velká spokojenost s výrobkem

Registrovaný uživatel24. února 2023

Tento produkt jsem si vybral na základě jak výsledků d-testu a kladných recenzí uživatelů. Zatím sušičku použila manželka 3x pro různé sušení prádla a není co namítnout

zatím maximální spokojenost

Registrovaný uživatel24. února 2023

Jedeme šesté sušení a spokojenost

Registrovaný uživatel1. února 2023

Tichá

Registrovaný uživatel8. ledna 2023

Cena/výkon

Registrovaný uživatel4. ledna 2023

perfektní

Registrovaný uživatel3. ledna 2023

- výběr programů - sušička si v případě potřeby sama zkrátí program

Jsem naprosto spokojená, sušičku využívám téměř denně (+- 5x týdně určitě). Nemám žádnou výtku. Myslím, že když se člověk o spotřebiče stará a pravidelně je čistí, vydrží dlouho.

Registrovaný uživatel13. prosince 2022

plně funkční, spokojenost