Hlavní obsah stránky

Bauknecht BLPM 8110/PT

  • Bauknecht BLPM 8110/PT
Bauknecht BLPM 8110/PT

Bauknecht BLPM 8110 PT, Pyrolytická horkovzdušná trouba s kruhovým topným tělesem   Pečení na více úrovníchKoncept vnitřního prostoru s až 5 úrovněmi nabízí možnost flexibilního použití pečících plechů, lze připravovat až 3 pokrmy současně, aniž by docházelo ke směšování vůní a chutí. Teplotní sonda pro nejlepší výsledky ve vaření Senzor umístíte do nejsilnější části masa a nastavovacím tlačítkem zvolíte požadovanou teplotu v jádře.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Pečicí trouby Bauknecht

Informace o výrobkuBauknecht

Popis

Bauknecht BLPM 8110 PT, Pyrolytická horkovzdušná trouba s kruhovým topným tělesem   Pečení na více úrovníchKoncept vnitřního prostoru s až 5 úrovněmi nabízí možnost flexibilního použití pečících plechů, lze připravovat až 3 pokrmy současně, aniž by docházelo ke směšování vůní a chutí. Teplotní sonda pro nejlepší výsledky ve vaření Senzor umístíte do nejsilnější části masa a nastavovacím tlačítkem zvolíte požadovanou teplotu v jádře. Přístroj ohlásí, když

Parametry

Umístěnívestavný
Hmotnost41 kg
S grilemano
Objem trouby73 l
Horkovzdušnáano
Produktové čísloBLPM 8110 PT

Hodnocení a recenze