Hlavní obsah stránky

Baterie GP Super Alkaline 9V

  • článková baterie Baterie GP Super Alkaline 9V
článková baterie Baterie GP Super Alkaline 9V

6LF22 (plochá, 1604), 9 V rozměry: 26,5 x 17,5 x 48,5 mm Základní řada alkalických baterií vyniká dobou provozu v energeticky nenáročných zařízeních. Výkonnost těchto baterií nejlépe vynikne při použití v přístrojích s malým dlouhodobým odběrem proudu jako např.: dálkové ovladače, hodiny, budíky, kalkulátory, různá bezdrátová čidla a číselníky.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuGP

Popis

6LF22 (plochá, 1604), 9 V rozměry: 26,5 x 17,5 x 48,5 mm Základní řada alkalických baterií vyniká dobou provozu v energeticky nenáročných zařízeních. Výkonnost těchto baterií nejlépe vynikne při použití v přístrojích s malým dlouhodobým odběrem proudu jako např.: dálkové ovladače, hodiny, budíky, kalkulátory, různá bezdrátová čidla a číselníky. Oproti zinkouhlíkovým a zinkochloridovým bateriím disponuje dlouhou skladovatelností až 5 let a ochranou proti vytečení. Jejich pracovní teplota je -20 °C až +60 °C.

Parametry

Kapacita baterie12000 mAh
Nabíjecíne
Počet kusů v balení1 ks
Velikost baterieC
Napětí9 V
Produktové číslo1013501000

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Článkové baterie GP

Všechny článkové baterie GP