Recenze Favea Bactoral 16 tbl.

Recenze Favea Bactoral 16 tbl.

Favea Bactoral je doplněk stravy ve formě tablet, který je určen k doplnění přátelské mikroflóry v krku, dutině ústní a středouší. Balení obsahuje 16 tablet, které se rozpouští přímo v ústech.

Registrovaný uživatel29. března 2022

Vnučka po mnoha angínach s antibiotiky užívá už 2 a půl roku, od té doby neměla angínu ani jednou.

Registrovaný uživatel15. září 2019

aplikace příjemná bez jehel

docela vysoká cena

od využívání zatím žádný zánět středního ucha již nenastoupil..

Registrovaný uživatel27. února 2022

- cena skoro 20 kč za tabletu v eshopu a klidně 30 kč v lékárně, trochu předražené probiotikum, na to že ani není klinicky testovaný účinek a není to oficiální SÚKLem registrované léčivo, v podstatě jen doplněk stravy -aby to zabralo, tak je potřeba několik balení

Trochu to pomáhá, ale za ty peníze bych čekal mnohem víc.

Registrovaný uživatel26. října 2021

Funguje jak má. Syn měl dlouhodobě v krku stafilokoka, často narodil. Po dlouhodobém užívání baktoralu je klid. Dávám každý den před spanim měsíc a půl v kuse. Pak na měsíc vysadim. Vždy marodil 14 dní ,teď když něco chytne, tak za tři a pět dnů pohoda.

Cena

tapinka.pavlina14. července 2020

Ihned pomohl při prvních příznacích škrábání v krku. Kupuji už po několikáté celé rodině. Zopakujeme vždy 1 balení, měsíc pauza a 2. balení. Takto se mi osvědčilo.

Registrovaný uživatel28. února 2020

Výborný proti anginam i na ochranu proti bacilum ,kupujeme pravidelně .

Registrovaný uživatel15. listopadu 2018

Zachránil mě od antibiotik při angíně. Rozhodně doporučuji!

Vyšší cena

Doporučuji

Registrovaný uživatel15. března 2021

Nepocítila jsem žádnou změnu .

Registrovaný uživatel22. února 2021

Nepozoruji žádný efekt zlepšení a to mám už druhé balení. Doporučeno na ORL.

Registrovaný uživatel1. června 2023

Bez efektu

Registrovaný uživatel6. února 2023

Doporučen ORL po opakovaných angínách, příjemná chuť.

Cena

Snad v tom krku dělá trochu dobře, ale že by angínám po něm byl navždy konec, to se jen s Bactoralem fakt nestalo.

Registrovaný uživatel22. března 2022

Tuto zimu užívám již třetí balení s přestávkou jeden měsíc. Zatím spokojenost. Funguje jak má.

Vyšší cena.

Registrovaný uživatel8. února 2022

Bezvadně funguje při zánětu v ústech, afty apod.

Registrovaný uživatel3. září 2021

Trpím neustálými afty, vždy na čas po jedné kůře zabere. Musím čas od času opakovat.

Registrovaný uživatel26. února 2021

Trpěl jsem na časté angíny. Od té doby, co si jednou za čtvrt roku dám Bactoral, mám pokoj!

Registrovaný uživatel7. února 2021

Super probiotika, dcera trpěla záněty středního ucha a co užívá bactoral, tak se záněty nevrátily, užívá preventivně od podzimu do jara. Mohu doporučit. 1*

Vysoká cena.

ludadv21. ledna 2024

Bactoral mi vždy pomůže

lenka.cinkylinky16. listopadu 2023

Výborná věc. Při pocitu chřipky, rozpustit 1 tabletu na noc v ústech.

nikibrut13. listopadu 2023

Mohu jen doporučit... Opravdu funguje tak, jak má.

Harcula7. listopadu 2023

Po tom, co ho kluk dobral, dostal streptokoka...500,-kč v koši. Dakujem Doporučuji vsem, co maji peníze na rozhazování

Žádný účinek

Zbytečnost!