Hlavní obsah stránky

BAAGL Školní batoh 25 l Skate Struktury

  • školní batoh BAAGL Školní batoh 25 l Skate Struktury
  • školní batoh BAAGL Školní batoh 25 l Skate Struktury
školní batoh BAAGL Školní batoh 25 l Skate Struktury

Školní batoh Skate s reflexním logem BAAGL na přední straně je vhodný od třetí třídy prvního stupně ZŠ a také pro druhý stupeň ZŠ. Ergonomický školní batoh disponuje se třemi samostatně uzavíratelnými komorami, s vnitřním organizérem a kapsou na 15" notebook či tablet.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuBAAGL

Popis

Školní batoh Skate s reflexním logem BAAGL na přední straně je vhodný od třetí třídy prvního stupně ZŠ a také pro druhý stupeň ZŠ. Ergonomický školní batoh disponuje se třemi samostatně uzavíratelnými komorami, s vnitřním organizérem a kapsou na 15" notebook či tablet. Ergonomicky tvarovaná záda, plně nastavitelné ramenní, prsní a boční kompresní popruhy pro optimální přizpůsobení postavě. Na přední komoře batohu jsou umístěné dva popruhy na uchycení skateboardu. Batoh je vyrobený z pevného voděodolného materiálu a je vybaven reflexními prvky.

Parametry

Určení batohupro druhý stupeň
Nosnost7 kg
Anatomickýano
Objem25 l
Hmotnost850 g
Hrudní pásano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Školní batohy a aktovky BAAGL

Všechny školní batohy a aktovky BAAGL