Hlavní obsah stránky

Avon Sada Little Black Dress

  • Avon Sada Little Black Dress
  • Avon Sada Little Black Dress
  • Avon Sada Little Black Dress
  • Avon Sada Little Black Dress
  • Avon Sada Little Black Dress
Avon Sada Little Black Dress

Obsah: EDP Little Red Dress 50 ml + Tělový peeling s olivovým olejem a květem pomerančovníku 150 ml + Jemný pleťový krém s bambuckým máslem 75 ml Avon Sada Little Red Dress a Planet Spa obsahuje: Avon Little Red Dress 50 mlNeodolatelná, moderní vůně orientálně-květinové kategorie je ideální pro výraznou, moderní a okouzlující ženu. Little Red Dress ocení především ženy, které jsou smyslné a záhadné.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuAVON

Popis

Obsah: EDP Little Red Dress 50 ml + Tělový peeling s olivovým olejem a květem pomerančovníku 150 ml + Jemný pleťový krém s bambuckým máslem 75 ml Avon Sada Little Red Dress a Planet Spa obsahuje: Avon Little Red Dress 50 mlNeodolatelná, moderní vůně orientálně-květinové kategorie je ideální pro výraznou, moderní a okouzlující ženu. Little Red Dress ocení především ženy, které jsou smyslné a záhadné. Jedinečná kompozice šťavnatého červeného ovoce vyjadřuje

Parametry

Typ parfémuparfémová voda
Produktové číslo50211
Objem50 ml

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Dámské parfémy AVON

Všechny dámské parfémy AVON