Hlavní obsah stránky

Avid Carp Thermatech Heated Sleeping Bag Standard

Spacák Avid Carp Thermatech Heated Sleeping Bag Standard

Označení Benchmark je synonymem prémiové kvality, která posouvá hranice rybářova pohodlí při pobytu u vody na stále vyšší úroveň. Po celé délce spacáku jsou umístěny vyhřívací prvky, u kterých lze nastavit 4 intenzity vyhřívání tak, aby bylo možné používat spacák dle individuálních potřeb a venkovní teploty celých 365 dní v roce.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuAvid Carp

Popis

Označení Benchmark je synonymem prémiové kvality, která posouvá hranice rybářova pohodlí při pobytu u vody na stále vyšší úroveň. Po celé délce spacáku jsou umístěny vyhřívací prvky, u kterých lze nastavit 4 intenzity vyhřívání tak, aby bylo možné používat spacák dle individuálních potřeb a venkovní teploty celých 365 dní v roce. Už žádné nepohodlné mrznutí ve spacáku v nepříznivých podmínkách. USB kabel umožní připojit spacák k power bance, nebo obdobnému zdroji energie a vy už si pak budete jen užívat příjemné teplo ve vašem spacáku.

Parametry

Typ spacákuzimní
Délka210 cm
Zip s légoune
Tvar spacákudekový
Hmotnost4000 g
Spacák pro dvane

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné