Hlavní obsah stránky

AVENE Tolerance extreme creme apaisante - Zklidňující a hydratační krém pro hypersenzitivní a alergickou pleť 50 ml

  • tělový krém AVENE Tolerance extreme creme apaisante - Zklidňující a hydratační krém pro hypersenzitivní a alergickou pleť 50 ml
tělový krém AVENE Tolerance extreme creme apaisante - Zklidňující a hydratační krém pro hypersenzitivní a alergickou pleť 50 ml

Popis: Tento krém je určený pro hypersenzitivní a alergickou pleť. Neobsahuje žádné konzervanty, parfemaci ani emulgátory.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuPierre Fabre

Popis

Popis: Tento krém je určený pro hypersenzitivní a alergickou pleť. Neobsahuje žádné konzervanty, parfemaci ani emulgátory. Obsahuje vysokou koncentraci termální vody Avene, vybrané aktivní složky, minimum ingrediencí. Vyrobeno a plněno ve sterilním prostředí. Použití: Aplikujte ráno a večer na obličej a krk po očištění pleti čistícím mlékem Tolerance Extreme a po aplikaci termální vody Avene. Krém vydrží minimálně na jeden měsíc používání. Obsah: 50 ml ..

Parametry

Objem50 ml
Produktové číslo3282770053135

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Tělové krémy Pierre Fabre