Fluid, typ pleti všechny typy, na obličej, 50 SPF, 50 mlAvène Sun Ultra Fluid Perfector SPF50+ nabízí každodenní vysokou ochranu před UVB, UVA a modrým světlem HEV a chrání tak pleť před fotostárnutím. Tento fluid obsahuje TriAsorB, širokospektrální sluneční filtr, který chrání nejen před UV zářením, ale i před modrým světlem.
Informace o Avène Sun Ultra Fluid Perfector SPF50+ 50 ml
Popis
Avène Sun Ultra Fluid Perfector SPF50+ nabízí každodenní vysokou ochranu před UVB, UVA a modrým světlem HEV a chrání tak pleť před fotostárnutím. Tento fluid obsahuje TriAsorB, širokospektrální sluneční filtr, který chrání nejen před UV zářením, ale i před modrým světlem. Díky technologii "water-like" nabízí texturu lehkou jako voda, kterou na pleti neuvidíte ani neucítíte, a proto je dokonalou bází pod make-up. Fluid pomáhá zlepšit vzhled vaší pleti. Zjemňuje její strukturu, sjednocuje její tón a rozjasňuje ji. Jeho vysoce snášenlivé voděodolné složení bez parfemace je vhodné pro citlivou pleť.
Tento faktor sluneční ochrany udává, jak dlouho může být pokožka vystavena slunci bez rizika poškození. Čím vyšší je SPF, tím silnější je ochrana před UV zářením.
Typ a určení
Typ přípravku
fluid
Nahlásit
Nahlásit chybu parametru
Na obličej
Nahlásit
Nahlásit chybu parametru
Typ pleti
všechny typy
Nahlásit
Nahlásit chybu parametru
Objem a hmotnost
Objem
50 ml
Nahlásit
Nahlásit chybu parametru
Ostatní parametry
Na Zboží od
9. března 2024
Nahlásit
Nahlásit chybu parametru
Nahlásit chybu v informacích
Nahlásit chybu
Informace o produktu mohou být nepřesné nebo nekompletní. Doporučujeme si je ověřit před nákupem u vybraného prodejce.
Recenze 90%
Hodnocení: 90%
4 recenze
5
3x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Přidání nového hodnocení
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
majacernikova8. října 2024
Hodnocení: 100%
Lehký, snadno roztiratelný
Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatel16. července 2024
Hodnocení: 60%
Vhodný na světlou pleť,ale musíte důkladně roztírat.
Špatně se roztírá.
Trochu se lesknete než se vstřebá.
Faktor 50 se všeobecně špatně zapracovává do pleti.
Pokud si s tím nedáte trochu víc práce, zůstanou fleky. Odstín i pro světlou pleť.
Celkový dojem je spíše rozpačitý a ještě nevím zda koupím znovu.