Hlavní obsah stránky

ASUS 90W pro NB

  • ASUS 90W pro NB
  • ASUS 90W pro NB
  • ASUS 90W pro NB
  • ASUS 90W pro NB
  • ASUS 90W pro NB
ASUS 90W pro NB

S napájecími adaptéry ASUS budete moci své notebooky nabíjet kdykoli a kdekoli to bude potřeba. Dobíjejte baterii notebooku z jakékoli kompatibilní elektrické zásuvky nebo dokonce pracujte úplně bez baterie! Pokud budete mít jeden adaptér navíc, můžete si jeden nechat doma a druhý vzít například do kanceláře, abyste ho s sebou nemuseli neustále přenášet.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuASUS

Popis

S napájecími adaptéry ASUS budete moci své notebooky nabíjet kdykoli a kdekoli to bude potřeba. Dobíjejte baterii notebooku z jakékoli kompatibilní elektrické zásuvky nebo dokonce pracujte úplně bez baterie! Pokud budete mít jeden adaptér navíc, můžete si jeden nechat doma a druhý vzít například do kanceláře, abyste ho s sebou nemuseli neustále přenášet. Více napájecích adaptérů bude zárukou toho, že bude váš notebook vždy nabitý a připravený, ať už budete doma, v kanceláři nebo na cestách.Vstup 100-240V 50..

Parametry

Maximální výkon90 W
Do automobiluano
Univerzálníano
Produktové číslo90-XB0IN0CH00010-

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Adaptéry k notebookům ASUS

Všechny adaptéry k notebookům ASUS