Desková hra Recenze Asmodee Výbušná koťátka

Recenze Asmodee Výbušná koťátka

Ve svižné a zábavné karetní hře Výbušná koťátka máte jediný cíl, a to nevybouchnout. S obdobou ruské rulety, kde vás však zničí koťátko, se hodně zpotíte, ale zároveň i nasmějete. Hra má velmi jednoduchá pravidla a každé kolo trvá 10 až 20 minut. Klíčové vlastnosti - karetní hra - jednoduchá pravidla - pro 2-5 hráčů - doba hry 10-20 minut - vhodná pro hráče od 7 let Jednoduchá karetní hra Asmodee Výbušná koťátka Tato nenáročná a legrační karetní hra Výbušná koťátka vznikla v roce 2015.

Registrovaný uživatel6. ledna 2020

Neuvěřitelně chytlavá záležitost, již máme i rozšíření. Hrají s osmiletou a desetiletou dcerou a můžeme jet několik her za sebou, pokaždé je to jiné. Skvělá i pro dospělé.

Cena je vyšší za jeden balíček karet, ale pokud bych do něčeho investovala, byly by to Koťátka. Za ty hodiny zábavy to stojí.

Mohu jedině doporučit

Registrovaný uživatel7. ledna 2021

Skvělá zábava pro partu dospělých (či starších dětí), napětí, nejistota, blufování.

V základu "jen" pro 5 hráčů - 6 (např. tři páry) by bylo lepší, ale k tomu je nutné dokoupit rozšíření, které až vyšší počet hráčů umožňuje.. Na druhou stranu rozšíření nabízí další skvělou zábavu, takže se vyplatí ne jen kvůli počtu hráčů.

Registrovaný uživatel27. dubna 2020

hrát se to dá jednoduchá pravidla

cena je přestřelená málo variabilní kresby mi úplně nesedí

Čekal jsem víc.. Výborné recenze, drahé jak čokoláda, ale mě to zas tak nezaujalo. Karet je málo (i druhů), možnosti hráčů mipřipadají dost omezené. Možná rozšíření pomůže, ale tohle je jak demoverze

Registrovaný uživatel15. ledna 2020

Super rychlá hra. Super hrát s nějakou partou. Rychle vysvětlené pravidla.

Registrovaný uživatel9. ledna 2020

Luxusní hra. Doporučuji

Cena je poněkud vysoká.

Registrovaný uživatel10. července 2019

Velice pěkná grafika. Některé karty jsou vtipné.

I když je ve hře přes 20 typů karet, mnoho z nich dělá stejnou funkci, i když mají jiný název a obrázek, takže nakonec hra není vůbec rozmanitá a ve hře je asi jen 7 druhů karet s různou funkcí, což je oproti ostatním karetním hrám tohoto typu poněkud málo.

Byl okolo toho velký hype, na kickstarteru se dokonce jednalo o nejúspěšnější kampaň pro stolní hru (vybráno bylo přes 8 milionu dolarů), tak jsem to koupil. Nakonec to však nikdo nechce hrát a raději sáhnu po hře, která je více komplexní. Nicméně, pokud máte pocit, že máte kolem lidi, které by tahle napínavá a příliš jednoduchá hra bavila, pak to můžete zkusit. Já jsem ovšem takhle ztratil 550 Kč.

alehan10. ledna 2024

Byl to dárek,radost převeliká.

Registrovaný uživatel23. července 2023

Velmi povedená, karetní hra. Už mám objednané rozšiřující sady pro ještě více zábavy :-)

Registrovaný uživatel16. května 2022

Koťátka

Vybuchují

Pokud vám nevadí doma trošku nepořádku (cáry masa s chlupama), můžu výbušná koťátka jen doporučit.

Registrovaný uživatel28. září 2021

zábavná hra i pro menší, rychlé pochopení pravidel

Registrovaný uživatel24. září 2021

Úžasná hra, ktera baví deti i dospělé. Uzili jsme si kopec srandy. Deti nechtěly hrat celou dovolenou nic jineho. Doporučuji!!

Registrovaný uživatel31. srpna 2021

super hra, moc nás baví

Registrovaný uživatel3. srpna 2021

Výborná hra,chytne každého.

Tuto hru velmi doporučuji,je výborná! Stále se k ní vracíme. Je prima,že se dají dokoupit i rozšíření a tak je hra stále atraktivnější. Nemá chybu.

Registrovaný uživatel13. května 2021

Rychla, vtipna

Registrovaný uživatel12. dubna 2021

Rychla hra

Registrovaný uživatel9. dubna 2021

supr hra doporučil nám ji synovec

žádné jsme nenašly

Registrovaný uživatel31. března 2021

Bezva vtipná hra, má spád, netáhne se do nekonečna, spokojeny všechny věkové kategorie:-)

nejsou

Registrovaný uživatel10. března 2021

vtipné

Registrovaný uživatel5. února 2021

Zajímavá originální hra, která nezabere mnoho času, takže je ideální pro chvilkové vytržení z reality.

Registrovaný uživatel5. února 2021

rychlá, zábavná hra