Mobilní telefon Recenze Apple iPhone X

Recenze Apple iPhone X

Výroční model Apple iPhone X oslavuje deset let od uvedení vůbec prvního iPhonu na trh. Nejvýraznější inovací, oproti předchozím modelům, je ostrý OLED displej přes celou přední stranu telefonu a absence tlačítka domácí obrazovky. Klíčové vlastnosti - 5,8" Super Retina displej - TrueDepth kamera - Face ID - duální 12Mpx fotoaparát - možnost bezdrátového nabíjení - odolnost proti prachu a vodě Apple iPhone X s inovativním designem Nový displej není to jediné, co vás na Apple iPhone X zaujme. Uvnitř ukrývá opravdu bohatou výbavu.

Porovnat ceny od 5 390 Kč

Registrovaný uživatel19. prosince 2017

Všechno funguje, jak bylo garantováno. Žádné pruhy na displeji, žádné praskání v reproduktoru, prostě vše v pohodě.

Po měsíci používání bez jediného problému.

Na poněkud odlišné ovládání jsem si zvykl. ani nevím jak! Prostě spokojenost!

SMARTmania.cz21. listopadu 2017
SMARTmania.cz

Povedený, ale drahý. Tak by se dal ve stručnosti shrnout iPhone X. Po hardwarové stránce se jedná o skvěle vybavené zařízení, kterému vládne výkonný čip Apple A11. Velmi kvalitní je také fotoaparát a potěší bezdrátové nabíjení i rychlé odemykání obličejem.

design a zpracování, odolnost IP67

výborný displej

špičková kvalita fotek, videa i selfie

rychlé & bezdrátové nabíjení

autentizace skrze Face ID

možnosti systému iOS 11

stereo reproduktory

velmi vysoká cena

rychlé nabíjení za příplatek

výdrž baterie

chybí 3,5mm výstup na sluchátka

mono audio u záznamu videa

na poškození vodou (IP67) se nevztahuje záruka

Více na SMARTmania.cz
Registrovaný uživatel6. února 2018

Naprosto skvělé zařízení, nádherné zpracování. ideální pro toho, kdo používá telefon hlavně pracovně. Vzhledem k tomu, že jsem s ním častěji než s manželkou, nevadí ani pořizovací cena...:-)

Zatím jsem neobjevil žádný nedostatek.

Mohu jen doporučit.

Registrovaný uživatel7. prosince 2017

Zatim TOP iphone ktery jsem mel.

Zadny

Mobilenet21. listopadu 2017
Mobilenet

Apple je obecně považován a vnímán jako inovativní společnost, po stránce designu se však u iPhonů dlouho nic nedělo. iPhone X je po dlouhé době přelomový kousek, který se inspiroval aktuálním trendem bezrámečkovosti. Kromě toho přináší další novinky, kterými se snaží vrátit na výslunní technologických gigantů. Dnešní recenze prozradí, zda se Apple trefil, nebo zda nás opravdová revoluce ještě čeká.

perfektní konstrukční zpracování

brutální výkon Apple A11 Bionic

špičkové fotoaparáty a videokamera

nerezová ocel působí luxusně

plná konektivita včetně použitelného NFC

kompaktnost díky tenkým rámečkům displeje

jemnost displeje

Face ID chce doladit

prokluzuje v rukou

rychlé nabíjení jen za příplatek

některá gesta otravují

pomalé bezdrátové nabíjení

nákladná výměna skleněných zad a displeje

Více na Mobilenet
Registrovaný uživatel15. října 2021

Velký displej, kvalitní fotoaparát, výdrž baterie, true tone

Zakoupen u Shmita

Registrovaný uživatel19. prosince 2021

Obchod odfláknul kontrolu telefonu před prodejem a telefon mi přišel s nefunkční dotykovou plochou kde v horních místech nefunguje. Důvěru v nich už nemám a víc u nic u nich neobjednám

Registrovaný uživatel5. října 2021

Nekoupila bych snad jinde než u SHMITA ! garance originality a funkčnosti

Je zde spoustu prodejců co prodává levné iphony které jsou poskládány z různých komponentů neboli repasované telefony, díky Shmitovi mám levný telefon a také vím že je plně celý originální, díky garanci a ověření.

Registrovaný uživatel23. září 2021

Funguje skvělě používám ho každý den.

Musel jsem ho po dvou dnech reklamovat, ale už jede dobře

Registrovaný uživatel12. září 2021

Rychlost dodání Telefon bez škrábanců, kondice baterie 93% Skvělá komunice se zákaznickou podporou

Registrovaný uživatel26. srpna 2021

Rychlé jednání během koupě zařízení.

Iphone ve kvalitě A se ihned po doručení během dne minimálně 5 x restartoval. Přehřívání zařízení.

Telefon jsem vrátil k reklamaci - čekám na vyřízení...

Registrovaný uživatel24. června 2021

Nejde NFC

Registrovaný uživatel28. května 2021

Příjemné vystupování z mého pohledu co by zákazníka .

Nečekal jsem však ze mi telefon za par dni vypoví sluchátko při volání …není slyšet ze strany volajícího zády:příklad zvednete telefon …řeknete prosím ? A ticho jen co dam hlasitý tak už slyšíme obě strany

Nedávno jsem si všiml ze začal Telefon rychle ztrácet na procentech od úplného nabití za chodu internetu během 1H .Telefon se přehřívá kondice baterie ukazuje servis 79% za plus minus dva měsíce používání celkem smutný případ

Registrovaný uživatel15. února 2021

Hezky a rychlý mobil

Kupovala jsem třídu A, ale stav tomu neodpovídá.

Jsem zklamaná obchodem.

Registrovaný uživatel2. listopadu 2018

Vzhled a zatím telefon je bezporuchový. Mám ho od jara letošního roku, ovládání vám přijde do ruky samo automaticky, nemusíte se nic učit. Pokud rádi sledujete filmy nebo seriály, tak na této větší obrazovce to určitě zhodnotíte kladně. Fotky popř.videa jsou úžasný. Dlouhá výdrž baterie oproti předchozím verzím IPhonu ( pokud ovšem nehrajete hry-pak je baterie stále nedostačující). Pro dámy upozornění, pozor na pilník na nehty v blízkosti displaye.

Asi jsem trošku zklamaná, že mi ten pilník škrábnul vlastně téměř novou obrazovku. Myslela jsem, že má větší odolnost.

Telefon je super, můžu jen doporučit. Manžel přešel z tlačítkového telefonu rovnou na IPhone a už se bez něj nehne.

Registrovaný uživatel18. února 2022

Je skvělý, přesně dle popisu...

:-)

Registrovaný uživatel9. února 2022

Telefon jako nový, výborný stav baterie

Nic

Registrovaný uživatel17. listopadu 2021

Zboží bez chyby a na jedničku

Doba dodání při avízu 12.dnů víc jak 3 týdny.Komunikace před podporu žádná. Po zavolání ochota nic moc.

Registrovaný uživatel18. prosince 2021

Vše funguje jak má .